Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Át tud jutni az egér a falon?

Át tud jutni az egér a falon?

Figyelt kérdés

Most is arra ébredtem, hogy kaparászik a falba (vályog) az egér, fal mellett van ugye az ágyam és elég zavaró plusz félek, hogy szépen lassan átlyukasztja és itt köt ki a szobámban.

Mit kéne tennem, hogy a falból kiírtsam?

Ha egyáltalán van erre lehetőség.

Szerintem a szomszédból jött. Romos és régi ház ahol nem laknak csak nemrég megvette valak és néha itt alszik.

Holnap átmegyek és megnézem a ház hátulját találok-e valami lyukat.

Azt esetleg betömjem egér irtó szerrel?

Plusz a macskám is szinte minden nap hozza az egeret, de mindet nem tudja kiírtani:D



2020. aug. 2. 04:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Na update megint: Vettem ragacsos csapdát aminek mogyoróaroma cucc van a közepén.

Mondom kihúzom a szobámban a két ágyat és megnézem van-e lyuk, de nem találtam.

A második ágyat akartam kihúzni amikor is megláttam a dögöt.

Gyors behoztam a macskát, anyu kihúzta az ágyat, de sajnos gyors volt, befutott a nagy szekrénysor mögé ami össze van csavarozva és nem is férünk oda..

Ahol bement odatettem a ragacsot, hátha. Macskám meg faképnél hagyott😅

Lehet valahogy kintről jött be, nem találok lyukat..

2020. szept. 2. 17:40
 22/24 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhatott hogy beslisszolt az ajtón, időnként elég pofátlanok tudnak lenni.
2020. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen, remélem tényleg csak ennyi az egész.
2020. szept. 2. 17:56
 24/24 A kérdező kommentje:

Praktikus ez a csótány csapda=sikerült kiiktatni😄😄

[link]

2020. szept. 3. 06:40
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!