Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit lehet tenni, ha költözni...

Mit lehet tenni, ha költözni akarok, de előreláthatólag nem fogom tudni eladni a lakásomat?

Figyelt kérdés

Plusz így is fel kellene vennem vagy 20 millió forint hitelt.


Egyáltalán költözzek egyedülállóként, vagy várjam meg, hogy egy esetleges párkapcsolat mit hoz?


2019. márc. 17. 09:04
 51/94 anonim ***** válasza:
Főleg hogy karrierepítesben vagy, valtasban. Akkor vagy most vegyél fel vagy várnod kell hónapokat. (előző voltam) Nézz körül hol, mennyiért tudnál venni, hirdesd meg a mostanit, jobbat nem tudok sajnos.
2019. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:

Ott egyik kérdésemre se fogok választ kapni.



Ti elköltöznétek úgy, hogy a lakás ára az önereje egy hitelnek, más pénz nincs?

Mennyi munkaviszony kell, hogy hitelt adjanak? Váltásban vagyok épp, illetve keresek.

Megéri egyedülállónak költözni? Ki tudja, mit hoz a holnap?

Ugyanakkor ha várok és jön a válság, visszaesés lesz, nemhogy nyomott áron: semennyiért se fog kelleni a lakás. Konkrétan ingyen sem.


Budapestnek hol vannak élhető, nem annyira romló városrészei se túl közel, se túl távol? Persze nem a drágák, azokat ismerem, pl 11. Oda csont nélkül szívesen mennék.

2019. márc. 18. 13:11
 53/94 A kérdező kommentje:

Akkor 10 millió?

Annyi mindeképp kell, különség+felújítás ára.

2019. márc. 18. 13:12
 54/94 anonim ***** válasza:
Ha azt sem tudod mennyi munkaviszony kell, akkor maradj a fenekeden. Én is tudom, pedig nem vettem még fel hitelt. Mivel ide van időd írogatni ennyi erővel a google legyen a kisbarátod és meglesz a válasz 2percen belül
2019. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
És a többire is meglesz a válasz?
2019. márc. 18. 13:19
 56/94 anonim ***** válasza:
Eléggé rosszban lehetsz azzal családtagoddal, ha titkolni kell előle a költözést! :D
2019. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 A kérdező kommentje:

Rosszban leszünk, amikor megtudja.


De miatta nem fogom elszúrni a lehetőségemet.

Élhető helyet szeretnék magamnak. Ahol gyereket lehet nevelni, éjszaka ablakot lehet nyitni, az utcán nyugodtan leheg sétálni és nem kell heti rendszerességgel futballdrukkereket elviselni.

2019. márc. 18. 13:29
 58/94 anonim ***** válasza:
A 10 már reálisabb, ketten nem tudtok felvenni? Szerintem legalább 3 hónap kell.
2019. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
Te tudod egyébként hogy mennyi a jovedelmed. Kétlem hogy egyedül fel tudnál venni túl nagy összeget. És én őrültsegnek is tartom.
2019. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:

Csak 3 hónap sokára lesz meg, ez egy nagyon hosszú történet.

Nem tudom, ősszel ilyesmi helyzet lesz-e még.

2019. márc. 18. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!