Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit lehet tenni, ha költözni...

Mit lehet tenni, ha költözni akarok, de előreláthatólag nem fogom tudni eladni a lakásomat?

Figyelt kérdés

Plusz így is fel kellene vennem vagy 20 millió forint hitelt.


Egyáltalán költözzek egyedülállóként, vagy várjam meg, hogy egy esetleges párkapcsolat mit hoz?


2019. márc. 17. 09:04
 11/94 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez tudni kéne, hogy hol van a lakás.

Vannak helyek, ahova épeszű ember nem költözik, de rengeteg a vevő, aki nem igazán nézi meg hol veszi, csak a lakásra és az árra megy. Szóval: mekkora, hány szoba, hol van és milyen állapotú?

2019. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 A kérdező kommentje:

Kicsit kisebb, mint 60, 1,5 szoba+hall, élhető állapotú, nem lepukkant, de mégis ráférne egy felújítás. A festés 3 éves, áramhálózat 2, tehát történnek dolgok, de... pl. a konyha kicsit lepukkant. Bár a járólap jó állapotban van.


Épeszű ember nem költözne ide. Hiába névtelen oldal, de mégis nyilvános, nem szívesen írom konkrétan ide ki. :/ Ráadásul van olyan, ami kvázi csak a mi házunkra jellemző, ha kiírom, bárki felismer.

2019. márc. 17. 13:14
 13/94 anonim ***** válasza:
86%
Hős utca? Kén utca? Figy, minden szart el lehet adni jelenleg. Kerület?
2019. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:
Nemcsak a közbiztonsággal van gond.
2019. márc. 17. 14:39
 15/94 anonim ***** válasza:
87%
20 milliót sem egyedülállókent sem párkapcsolatban nem vennék fel. Főleg nem azért hogy a XI. Kerületben lakhassak. Szerintem őrültség. Nyomott áron eladni is az.
2019. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 A kérdező kommentje:

Nem sok lehetőséget látok pedig.


Alapból hol emberi árúak a lakások?


8, 9, ugyanott vagyok, ahol a part szakad. Plusz a 2 kerület nagyrésze nekem túl belváros.


Csepel... Hát kb az marad.


Olyan helyen se akarok lakni, ahol 10-20 perc egy busszal egy metró, majd még metrózni is kell és úgy vagyok a belvárosban, de bárhol is melózok, valószínű még a metró után is kell valami.

Nekem egy tortúra a tömegközlekedés, nem akarok túl kint lakni.



A lakásomat valószínűleg nyomott áron SE fogom tudni eladni. Másoknak se sikerült.

Valakinek 2 év alatt, nyomott áron valami kínaiaknak, akik azóta is seftelnek a lakással maguk között.

2019. márc. 17. 16:28
 17/94 A kérdező kommentje:
De rengeteg az üres lakás, az itt ragadt idős, a kiadott lakás és az iroda.
2019. márc. 17. 16:28
 18/94 anonim ***** válasza:
51%
Van egy olyan érzésem, hogy ez már sokadik kérdésed itt.... Nem mintha zavarna, de mi értelme??
2019. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 A kérdező kommentje:

Hát volt már olyan, amire semmilyen kézzelfogható választ nem kaptam.


Se Csepelről nem tudok sokat (ismerősök laknak ott, egyébként szeretik), se arról, hogy hova érdemes nulla pénzzel költözni, hogy jól jöjjek ki belőle, se arról, hogyan lehet eladni olyan lakást, ahova élő, lélegző ember nem költözne, amíg minimális agya van.


Segítségem nemhogy nincs, hanem családtag keresztbe fog tenni.

Mondjuk megmondom neki, hogy költözzön ő ide...

Vagy megyek albérletbe (az talán később, ha más téren bejön a számításom, lehet a 11-ben) és ezt a sz.rt kiadom, egyetemisták talán elfogadják.

2019. márc. 17. 18:55
 20/94 A kérdező kommentje:
Szóval egy kérdésnek az lenne az értelme, hogy segítséget kapjak.
2019. márc. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!