Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit lehet tenni, ha költözni...

Mit lehet tenni, ha költözni akarok, de előreláthatólag nem fogom tudni eladni a lakásomat?

Figyelt kérdés

Plusz így is fel kellene vennem vagy 20 millió forint hitelt.


Egyáltalán költözzek egyedülállóként, vagy várjam meg, hogy egy esetleges párkapcsolat mit hoz?


2019. márc. 17. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont most ne tudnád eladni a lakásodat? Hogyhogy?...
2019. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:

Szerintem most se...


Más se tudta a házban.

2019. márc. 17. 09:12
 3/94 anonim ***** válasza:
76%

Hát pedig pont most nagyon kelendőek az ingatlanok, szóval szerintem Te csinálsz valamint nagyon rosszul, így viszont akkor nem csak most, de a jövőben SEM tudod majd soha eladni a lakásodat! És ha a házból senki sem tudja eladni, akkor azt gyanítom, hogy valószínűleg túlértékelitek, és jóval többet kértek érte, mint amennyit valójában ér! :/ Javaslom, hogy kérjetek fel egy független értékbecslőt!

Kinéztél konkrét helyet, ahova költözni szeretnél, vagy csak a mostaniból menekülnél már? Mert ha esetleg ez utóbbiról van szó, akkor felesleges felvenni ekkora hitelt, máshol tutira találsz ugyanolyan jókat, de sokkal olcsóbban!

2019. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:

A 11. kerületet szeretem, ahhoz kellene a 20 milliós hitel.



Elviselném pl. Csepelt is, ahhoz 5-10 milliós hitel kellene, kb. annyi lehet a különbség ugyanakkora méretű lakást feltételezve plusz az új felújítása.



Nem az értékén múlik, ilyen helyen senki nem akar lakni.

Én is azért mennék, mert itt ugyan nem nevelek majd gyereket, ha arra kerül a sor.

2019. márc. 17. 09:48
 5/94 anonim ***** válasza:
86%
Vagy esetleg a környékkel van baj? Bulinegyed, balhés, satöbbi...?
2019. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, látom, hogy közben kommentelted a rossz helyet!
2019. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 A kérdező kommentje:
Szóval mit lehet tenni? :(
2019. márc. 17. 10:13
 8/94 anonim ***** válasza:
82%
Hát hol van? Jól kell beárazni.
2019. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:

15 millióért próbáljam?

Nagyon-nagyon alulárazottan el fog menni?

2019. márc. 17. 10:29
 10/94 A kérdező kommentje:

Azért számomra ez is probléma, rengeteg kérdésem és félelmem van.

Itt teszem fel, igen, mert különben a kutyától se tudok kérdezni, sőt, várható, hogy megpróbálnak keresztbe tenni.

Ha segítséget remélhetek, azt maximum itt.



De már eleve Csepelről keveset lehet olvasni.

2019. márc. 17. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!