Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen házimunkát végzel?

Milyen házimunkát végzel?

Figyelt kérdés
Írd oda milyen nemű vagy, hány éves és mit dolgozol, ha van munkahelyed.
2016. jún. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Csak ennek a gazdag gyökérnek szólt. Nem azoknak akik normálisak!

Aki mindennel felvág még a vérképével is..

Figyelj én büszkén vállalom a patasztságom, mert ez a származásom. A baj, hogy neked a modorod az.

A kérdést azért tettem fel, hogy megoldást találjak a rinyámra. De a lényeg az az, hogy ne az ilyen birka gondolkodású

2016. jún. 28. 13:11
 42/50 A kérdező kommentje:
Nyájtag mondja meg nekem hogy lenne jó
2016. jún. 28. 13:13
 43/50 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem a kérdezőt, nem kell mindenkinek a sablonos életet élni és hajtani hogy meglegyen a nyugdíj közben meg addigra egyre többen lerokkannak és nem lesz békés nyugdíjas évük.


Így legalább fiatalon azzal tölti az idejét amihez kedve van

2016. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
60%

"Csak ennek a gazdag gyökérnek szólt. Nem azoknak akik normálisak!"

1. Írtam már, hogy nem vagyok gazdag

2. Pofátlan sem voltam veled szemben - a kezdetben - de te annál inkább. Én adtam egy teljesen normális, részletes választ arról, hogy mi jelenthetné a megoldást a problémádra, te pedig fennhéjázóan kijelentetted, hogy nekünk igazából kuss a nevünk mert dolgozunk, és inkább tisztelnünk kéne téged, amiért otthon vagy.

3. Ezek után szerintem gondold át, ki viselkedett itt "gyökér" módon.


"Figyelj én büszkén vállalom a patasztságom, mert ez a származásom. A baj, hogy neked a modorod az."

Ezt fentebb megvitattam. Egy rossz szavam nem akadt hozzád, sőt,segítő szándékkal írtam ide, amíg el nem kezdtél alpári stílusban fikázódni, hogy miért nem jó ez meg az. Ha nem jó, akkor minek kérdezed? Ennek ellenére ha nem tetszik, az sem jogosít fel arra, hogy mindenkit lehülyézz, és olyanokat írj, hogy nekünk igazából tisztelnünk kéne téged...

2016. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Kösz.

Ráadásul hasznos is. Amit előállítok kitesz egy fizetést.

2016. jún. 28. 15:07
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem is nézz magadba, mert csupa jóindulatú tanácsot kaptál többektől is, de mindre fennhéjázó, alpári stílusban reagáltál (27. Komment pl.) Ezek után még van képed másokat vádolni? Nem semmi.
2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Robotos! Nem szeretném tovább élezgetni a körmöm rajtad. És ne haragudj, hogy kivertem nálad a biztosítékot. Egy szóval nem írtam, hogy nem vagyok hibás a helyzetemért. De nem vagyok rossz helyzetben. Lehet nálam meg a robotjaid verték ki a biztosítékot. ;)
2016. jún. 28. 15:27
 48/50 A kérdező kommentje:
A dolgozókat pedig becsülöm, mert van kötelességtudatuk és kitartásuk.
2016. jún. 28. 15:30
 49/50 anonim ***** válasza:

"Így legalább fiatalon azzal tölti az idejét amihez kedve van" - No, igen, a siránkozás később jön...


Van egy nagynéném, 30-as éveiben leszázalékoltatta magát, mert kényelmesebb volt neki otthon (és mert a fiacskája valakit meglopott anyuci munkahelyén, ő pedig szégyellt bemenni ezután dolgozni...). Jól elvolt egy darabig, csak a két gyerek felnőtt, ő idősebb lett, most pedig már igaz, hogy még nem nagyon öreg, de semmi kedve élni, és már legszívesebben meghalna... Ráadásul folyton kuncsorog a szüleimtől, mert ők ilyen szegények meg olyan szegények. Hát, ha dolgozott volna, most nem állna olyan rosszul.

2016. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy vállalod az életvitelt és hogy honnan jöttél..de nekem kicsit sok ez a "kihaénnem" stílusod, hogy bezzeg te otthon miket csinálsz, minden a te dolgod, minden más úrizálás, meg a pénzesek...-te ezekre az emberekre irigykedsz, amivel semmi gond nem lenne, ha magadban tartanád.
2016. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!