Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ma mit fogsz takaritani? Vagy...

Ma mit fogsz takaritani? Vagy milyen házimunkát végzel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 10:23
 1/8 anonim válasza:
Kézimunkát
2009. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzök, vasalok.
2009. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyum főz,süt,mos én meg az erkélyen raktam rendet és porszívóztam:)

14,5/L

2009. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beágyaztam, kitisztítottam a kandallót, begyújtottam, bundáskenyeret sütöttem a családnak, reggeli után elmosogattam, odaraktam az ebédet főni,bepakoltam egy adagot mosni, kitisztítottam a kádat, felmostam a fürdőt, wc-t!A párom éjszakás, így most alszik, de ha felkel lehúzom az ágyneműt, és kiporszívózok!Ebéd után ismét mosogatás, és du egy kis udvar gereblyézés, mert az a fránya levél csak hullik!Mára szerintem ennyi, de bizti menet közbe jön még valami!
2009. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a lányom szobájában is rendet raktam vele mert 4 éves, és már segít!Beágyazni is segített, és a játékait is segített összeszedni!
2009. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
most találtam erre az oldalra.az eső esik nem takaritok csak megy a gép. mos. a kaja majd nem leégett olyan jól elvagyok ezen az oldalon ..
2009. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:DD

Itt meg süt a nap. Merre laksz?

Hát igen, ez az oldal már csak ilyen...nekem is égett már le a kaja, mert itt lógtam.

2009. okt. 23. 12:33
 8/8 anonim válasza:

MISKOLCON LAKOM .MÉG MINDÉG VISSZATÉREK IDE.SOKAT LEHET

TANULNI.

2009. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!