Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen házimunkát végzel?

Milyen házimunkát végzel?

Figyelt kérdés
Írd oda milyen nemű vagy, hány éves és mit dolgozol, ha van munkahelyed.
2016. jún. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
És te mit dolgozol, hogy ekkora menő vagy?
2016. jún. 28. 11:22
 32/50 anonim ***** válasza:
57%

" A házi koszt rákkeltő?"

A vörös hús rákkeltő, mégpedig kb. 40%-al növeli a rákban való elhalálozás esélyét.De add csak a kisgyerekeknek nyugodtan...


"A robotjaid előállítása és majdani hulladékkezelése biztos nem az."

Műanyag és fém alkatrészekből állnak. Pont mint egy számítógép, amiről írsz, vagy egy mosógép, ami feltételezem neked is van. Azért is szégyelld magad légyszíves.

Lehet rákkeltő, de azt legalább nem eszem meg...

2016. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Milyen buta vagy! Szidkozódsz, meg valótlanságok miatt elitélsz, a kis tanyám akkora, mint a te hitelesed..és még teljesen felújított is és nem a banké.

Látszik, hogy semmit nem tudsz a gyerekekről.. Az óvoda kötelező.

2016. jún. 28. 11:30
 34/50 A kérdező kommentje:
A csatorna pedig nem a te agyad által elképzelt, hanem egy természetvédelmi terület, ahol rengeteg madár és rovar, növény van. Ott nem tanulhat?
2016. jún. 28. 11:34
 35/50 A kérdező kommentje:
Ja, mindíg a csatornánál vagyunk.. Csak vigyázz ha bedől a hiteled hova mész?
2016. jún. 28. 11:46
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem fel hitelt, de nem szégyellem. A szüleim nem toltak alám semmit, úgyhogy én gyűjtöttem össze a pénzt. Havi 29000Ft-on belül van, hivatalosan 8 évre, de mivel kötöttem egy második lakáskasszát havi 13000Ft-os megtakarítással, 4 éven belül letörlesztem. Nem fog bedőlni, mert fix törlesztős, forint alapú, és nem pusztulok bele a részletekbe. Alaposan utánajártam.


Ne verd a melled, és légy szíves ne szóld le a dolgozókat. Hoztunk érveket, te pedig otthon vagy, és még így is siránkozol. Nem irigylem az életed, az enyém még így is jobb, hogy dolgozom is, és nem vagyok milliomos, de képes vagyok eltartani magam, és nem vagyok kiszolgáltatott helyzetben.


Azért remélem, hogy később nem a gyerekedtől várod, hogy majd idős korodban eltartson. Ha nem is leszel beteg, a szervezeted idővel akkor is le fog épülni, mert öregszik, te sem vagy kivétel.

2016. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
72%

"Milyen buta vagy! Szidkozódsz, meg valótlanságok miatt elitélsz"


Hát izé, én legalább tudom, hogy a szitkozódni t-vel írjuk, és nem d-vel, mivel kijártam az általános iskolát, veled ellentétben :/


"A csatorna pedig nem a te agyad által elképzelt, hanem egy természetvédelmi terület, ahol rengeteg madár és rovar, növény van. Ott nem tanulhat?"

Mit? Amikor követ dobáltok bele? Jó paraszt módjára békát is agyoncsaptok?


"Ja, mindíg a csatornánál vagyunk.. Csak vigyázz ha bedől a hiteled hova mész?"

Nem hiszem,hogy két stabil, jó keresetből, aminek nem egész 1/4-e a hitel bedőlne, de mindegy. Ha mégis, a szüleim vagy a férjem szülei, testvéreink ki tudnának segíteni, de ez nem ide tartozik, a magánügyünk.

2016. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az sokat elárul rólad kérdező, hogy arra a kérdésre, hogy mit csinálsz napi 8-10 órában, ha nem dolgozol válaszolni sem tudtál.
2016. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe, kérdező:

[link]

2016. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!