Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez már tényleg tisztaságmánia...

Ez már tényleg tisztaságmánia lenne?

Figyelt kérdés

Hetente átsikálom a fürdőt. Kétnaponta pórszívózok, hetente egyszer felmosok. Hetente letörölgetem a polcokat. Az ágyneműt hetente, a törölközőket 3 naponta cserélem. Rend van, nincsenek széjjelhagyott dolgok a lakásban és Páromtól is elvárom, hogy megtartsa ezt a rendet.

Szerintem ez így normális, de valamelyik nap, mikor haverjaimmal valahogy szóba került a dolog, röhögtek és azt mondták ez már mánia.

24\F



2015. ápr. 10. 18:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én meg a Bmw-met se takarítom pedig imádom! Most hova szarjak h te takarítasz e vagy sem?
2015. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk a bmw-dbe. Oda szarhatsz nyugodtan.
2015. ápr. 19. 10:07
 23/23 anonim ***** válasza:

Bar en lennek ilyen pedans....

Ha ferfi vagy akkor meg plane becsuletedre valik az ilyen foku rend es tisztasagszeretet. a mi hazunk 120 negyzetmeter es egy farmon elunk sajnos nehezebb ilyen szep tisztasagot tartan, es van egy cicank meg madarunk is bent. nincs kosz nalunk se cask elohagyott konyvek ujsagok stb. de altalaban 2 naponta teljesen elrakok szepen mindent. a torolkozoket kicsit ritkabban cserelem meg az agynemut is kethetente. mindig csodaltam az ilyen tiszta es pedans embereket mint te, de nekem sajna nem megy.

2015. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!