Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez már tényleg tisztaságmánia...

Ez már tényleg tisztaságmánia lenne?

Figyelt kérdés

Hetente átsikálom a fürdőt. Kétnaponta pórszívózok, hetente egyszer felmosok. Hetente letörölgetem a polcokat. Az ágyneműt hetente, a törölközőket 3 naponta cserélem. Rend van, nincsenek széjjelhagyott dolgok a lakásban és Páromtól is elvárom, hogy megtartsa ezt a rendet.

Szerintem ez így normális, de valamelyik nap, mikor haverjaimmal valahogy szóba került a dolog, röhögtek és azt mondták ez már mánia.

24\F



2015. ápr. 10. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
0%
Egy pasi nem takarít ennyit, csak ha b_zi.
2015. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
11-es válaszoló! Valahol elő van az írva, hogy egy pasi akkor igazán hetero, ha rendetlen, és a háza ki sem látszik a koszból?
2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
a mocsok és a két naponta porszivozas kozott azert van atmenet... ez mar picit a lo tulso oldala a kerdezonel de jobb igy mint a masik veglet az igaz :-)
2015. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
0%
Pedig ez tényleg egy b_zi, jobb ha tudjátok. Privátban kiszedtem belőle :D
2015. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Ami még engem zavar, az az ágynemű heti mosása - környezetvédelmi szempontból. Ez pazarlás. Nem óriási pazarlás, de nem tekinteném követendő gyakorlatnak. Sokkal ritkábban is elég, kivéve, ha valaki az átlagosnál sokkal jobban izzad éjszaka.
2015. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ó, persze..csak a lusta férfiak nem melegek, ugye? Kedves kérdező, ne vedd fel ezeket!
2015. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Az ágyneműt igaz, hogy hetente cserélem, de nem megy egyből a gépbe (a törölközők sem) hanem amikor összegyűllik egy gépnyi, akkor mosom ki.

De átgondolom amiket írtatok. Köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 12. 10:50
 18/23 anonim ***** válasza:

" Ó, persze..csak a lusta férfiak nem

melegek, ugye?"


Látom nálad is csak két véglet létezik.

2015. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Irigylem a barátnődet, ő mit segít a házimunkában? Olvasva a véleményeket és a hsz-odat szerintem nálad ez pótcselekvés. Keress inkább valami elfoglaltságot, mert ha később családod lesz fittyet hánynak a gyerekek a tisztaságra és a rendre (amíg picik), Te pedig beleőrülsz- akkor pedig milyen jó lesz visszaemlékezni arra, hogy takarítás helyett pl.mennyi filmet megnéztünk, vagy sétáltunk vagy akármi hobby... mert ez a felhőtlen édes kettes egyszer megszűnik évekre...

kétgyerekes családanya

2015. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kedves #11 : Biztosan elég értelmes emberke lehetsz:')


Kérdezném a többiektől..Miért árt az,ha túlzott tisztaság,és rend van?

2015. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!