Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Napi 8 órában dolgozó nők,...

Napi 8 órában dolgozó nők, van-e energiátok minden hétvégén háromfogásos ebédet készíteni a családnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 16:02
1 2 3
 21/29 adrienn1956 válasza:
66%
Minden nap főzök,a reggeli órákban, általában egy félét (4 órakor kelek, 7 órára megyek dolgozni), a család minden tagja ezt viszi ebédre. Természetesen vasárnap jár a leves, a második és a desszert. Évtizedek óta ez a menetrend. Nem túl megterhelő, szervezés kérdése az egész.
2014. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
örülök, hogy Adrienn1956 is ugyanazt mondta, mint én :) rutin és szervezés kérdése az egész :)
2014. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a 11-es. Nincs száműzve, csupán tisztában van a neki szánt szereppel. Ő egy anya. Igen, nagykorú vagyok, dolgozok, és amikor 12 óráz
2014. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 11-es. Nincs száműzve, csupán tisztában van a neki szánt szereppel. Ő egy anya. Még a liberalistáknak is. Igen, nagykorú vagyok, dolgozok, és amikor 12 órázok köszönöm szépen de nem fogok otthon semmit csinálni. Ha szabadnapos vagyok akkor a kert rendbentartásával és a nagyszüleim segítésével járulok a családhoz, tehát szégyellhetem magam...
2014. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
11-es azt írod, hogy amikor 12 órázol, akkor köszönöd szépen de nem csinálsz otthon semmit...de Anyukádnak ez a dolga heti 5 napban, hiszen ő is 8-12 órákat dolgozik és mellette elvárjátok még a főzést is, akkor most magadnak mondasz ellent.
2014. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem várjuk el, hanem tudja mi a dolga egy anyának. Emellett amikor 12 órázik evidens hogy nem főz, akkor más megcsinálja. Nem az energiával van gond, hanem az idővel. Aki meg nőnek/anyának vallja magát, és nem képes a háztartás vezetésére, főzésre, mosásra, stb. az gondolkodjon el egy kicsit. Nem attól nő egy nő, hogy nem lóg semmi a lába között, és ez fordítva is igaz. Ez az új modern felfogás nem kóser, de majd mindenki rájön.
2014. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Anyu is 8 órát, nèha többet dolgozik, de nekünk a mami is segít a főzèsben, de mèg így is elvagyunk úgy, hogy nincs mindíg 3 fogásos kaja. De sokszor főzünk úgy, hogy több fèle húst ès köretet kèszítünk. 3 fogásost akkor szoktunk amikor havonta vagy kèthetente jönnek az unakahugomèk.
2014. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26-os: kevés nő álmodik egy ilyen férfiről...
2014. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem is lehet egyszerre több feleségem; egyébként az álmok ritkán válnak valóra.
2014. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!