Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Napi 8 órában dolgozó nők:...

Napi 8 órában dolgozó nők: hogy és mikor van időtök és energiátok a házimunkára (főzés, mosás, takarítás, bevásárlás)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Be kell osztani, és fel kell osztani a család férfitagiaval.


Már amennyiben nem egyedül élsz, mely esetben pláne tökmindegy milyen nemű vagy.

2014. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Munka után,és akkor még ott vannak a gyerekek,tanulás stb. Nem Kánaán az ÉLET !!!!!!!!!!!!! És akkor még legyél szép, kedves , vonzó, stb...........
2014. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk és a 6 éves lányunk.Családi házban lakunk,mindketten dolgozunk.Átlag napi 7-8 órát dolgozom(a férjem van,hogy 1-2 órával többet,mikor hogy)),de nem fix az időpont,tehát nem pl.8-16-ig.A munkám miatt egész nap úton vagyok,így a bevásárlást ált. 2x 1 héten intézem hazafelé.Főzni hétvégén szoktam,hétköznap max. gyorsan elkészíthető ételt csinálok pl.sajtos-tejf. tészta,virsli,de általában szendvicset eszünk hidegen v. melegen.A mosást igyekszem úgy intézni,hogy hétvégére essen,de ha nem,akkor reggel bepakolom,időzítőt beállítom és mire itthon vagyok,kész a mosás,teregetni kell.Mosogatógéppel ugyanez a helyzet,azt is beállítom és mire hazajövök kész van.Előnye mindkettőnek,hogy nem zúg nekünk amikor itthon vagyunk.Takarítani ketten szoktunk a férjemmel hétvégén.Hétköznap,ha szükséges csak porszívózunk.
2014. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Milyen 8 ora? Az en Edes Anyam napi 16 orat dolgozik , megszakad de jut ideje arra is hogy fozzon nekem , elmenjunk mindenhova ...8ora lof(a)sz , nem mellesleg nem is fizet jol 8ora munka...foleg nem Magyarba....
2014. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
édesanyád 16órás napi munkája után még elvárod,hogy ő fözzön neked?
2014. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vorosbaro : Nem varom el , Anyu amagatol foz , ha nincs ereje akkor az Elet tarsa foz (legtobbszor) :)
2014. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ettermi dolgozo vagyok, igy napi 10 orat dolgozom 12-tol 22-ig.

hetente 2 szabadnapom van , esetenkent 3.

parom is itt dolgozik kb ugyanannyit mint en.

Reggelizni itthon szoktunk , utana elmosogatok, ha van surgos mosnivalo ilyenkor elintezem egyebkent szabadnapon szoktam.

Amikor parom szabadnapos elozo nap felig elkeszitem az etelt h neki pl mar csak sutni , fozni kelljen .persze olyanokat amik hamar megvannak. Pl reggel megfozom a rakottkrumplinak valot este osszerakom neki masnap mar csak a sutobe kell beraknia vagy lefozok nagyobb adag lecsot izesitetlenul .elrakom befottes uvegbe o pedig befejezi. Ezt nagyon sok etellel lehet jatszani.

takaritast is szabadnapokon csinalom, de kepes vagyok melo utan is elrakni a megszaradt ruhakat, elpakolni az edenyeket, mosogatni stb.

ha a takaritasban kell valamit surgosen, azt is megcsinalom delelott vagy akar este.

ezeket szerintem mind meglehet csinalni 8oras munkaval is.

Szerintem nem azon mulik hogy ki mennyit dolgozik, hanem hogy mennyire szereted csinalni.

en tini korom ota megveszek a mosasert, a mosoporokert , oblitokert , tisztitoszerekert.

ezeken a sorokon annyit toltottem mar boltba hogy kb kivulrol fujom oket.

imadok dolgozni veluk.

van akinek a wc takaritas pl undi.

nekem a kedvencem a furdoszoba takaritas :)

2014. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!