Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a ti párotok...

Szülés után a ti párotok miben segített nektek? Hogyan oldottátok meg az otthoni teendőket? (főzés, takarítás, bevásárlás, mosás, gyerek pelenkázása, büfiztetése, stb. )

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
A gyerkőcöt én láttam el, nem vártam el tőle, hogy pelenkázzon vagy ilyesmi. De a házi munkában sokat segített az elején, bevásárolt, feltakarított stb. Főzésre nem volt gondom, ellátott a család az első 3 hétben minket főtt kajával.
2013. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Éjjel is én keltem fel hozzá, egyébként is szopott, így abban apuka nem tudott volna segíteni.
2013. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Semmiben, mert lelepett. Egyedul is meg lehet oldani mindent, csak akarni kell.
2013. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Hat nalunk meg vanmosztva minden, az egyszer biztos. Ha kell pelenkaz, ha kell takarit barmit meggcsinal amit en...en meg szinte barmit megcsinalok amit o. Tudomasul vette, hogy kettonke a gyerek es nem csak az enyem:) tudja jol, hogy kovetkezetes vagyok:) nagyon nagyon szeretem, de ha lustasagot latok ra szolok:) nem felek tole ha elhagy, talpraesett no vagyok:)) ezt o is tudja, imadjuk egymast es kiegyensulyozott kapcsolatban vagyunk:)


7honapos kislany es 4 eves kuslany anyukaja:€

2013. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
szülés utáni egy hétre anyósom hozzánk költözött és ő segített. következő héten a párom itthon volt szabin és sokat segített.akár a háztartásról volt szó akár a gyerekről. aztán már az én dolgom volt minden de akkorára már úgy bele rázódtam hogy semmi gond nem volt. de az első két hétért hálás vagyok hogy segítséget kaptam
2013. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Én rendelem a kaját így az első 6 hétben. Fiam tápszeres nagyrészt, férjem keveri ki a tápszert, büfizteti a babót, és ha éjjel majd' elájulok a fáradtságtól, Ő eteti meg. Minden házimunkát megcsinál, ha én nem tudom, pl. szúrja a szemét, ha nincs kiürítve a szemetes vagy halmokban áll a vasalnivaló. Nagyobb gyerekeinkkel ő van délután, így én babázhatok. Igen, tudom, mázlista vagyok! Nálad mi a helyzet, kedves Kérdező?
2013. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Egy ideig a bevásárlást ő intézte,segített az első hétben a házimunkában is,bár nem kértem. Jobb szeretem magam intézni az ilyeneket :) azóta altat,büfiztet,ennyi a "reszortja".
2013. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
magától nem segít csak ha kérem.
2013. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindent megcsinált. Etetett (tápszeres volt születésétől a kislányunk), büfiztetett, pelenkázott, altatott, születése óta Ő fürdette, főzött, takarított, szerencsém van :-). Ketten vállaltuk, nem én egyedül, nincs olyan, hogy ezt vagy azt nem csinálja.
2013. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Apukát be kell vonni első perctől kezdve a baba ápolásba is mert így alakul ki erős kötődés mindkét részről.

Anyuka is úgy kötődik hogy érzi az illatát a babának , hallja a hangját ...apukáknál sincs másképp...

badarság "kikímélni"

2013. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!