Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a ti párotok...

Szülés után a ti párotok miben segített nektek? Hogyan oldottátok meg az otthoni teendőket? (főzés, takarítás, bevásárlás, mosás, gyerek pelenkázása, büfiztetése, stb. )

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"A gyerkőcöt én láttam el, nem vártam el tőle, hogy pelenkázzon vagy ilyesmi. "


Miért is? esetleg megtanulja? áhh

2013. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én csináltam mindent általában.Elmentem boltba,addig párom vigyázott a kicsire.Meg mikor aludt,akkor csináltam mindent.Mosogép a pici szobája mellett megy,nem zavarja.Most lesz lassan 5 hónapos.
2013. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenbe,az elso perctol kezdve,hiszen a gyerek kettonké,ketten vàllaltuk és szerintem ez igy van rendjén,és nem szerencse kérdése,ha egy férfi ilyen.Màr nem a kozépkorban élunk,h a gyerek koruli teendoket csak a nok làthatjàk el!!
2013. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Férjem első hónapban itthon volt. Igaz, hogy ő nem szoptat, de vákummal szültem, a gátsebtől megmozdulni alig bírtam,ő kelt fel éjjel, odaadta a babát, megettem, ha elaludt a fiunk, visszatette az ágyába. Minden éjjel, szó nélkül. Nem kértem, ő kelt fel, gyorsabb is volt, mint én:) pelenkázni én pelenkáztam, a köldökét én ápoltam, a pelenkázón tudtam támaszkodni. Sokszor ringatta-altatta el a fiunkat, és segített a házi munkában is. A mai napig, amikor nem megy másnap munkába, van, hogy felkel éjjel, megeteti a babát( tápszeres már), mondja, hogy maradjak, aludjak még. A házimunkába már nem olyan lelkes, de azért segít:)
2013. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kérdező: Szerencsés vagyok, nekem mindenben segít a párom, kivéve a szoptatást-abban nem tud, mert ciciből szoptatok,)

A főzést azt nem vállalja,max. ha nagyon gáz lenne a helyzet, de jelenleg ott tartunk, hogy kapunk még kaját, és rendelni fogunk. Amit én csinálok még az, hogy berakom a gépbe a ruhákat, ő általában csak tereget, vasal..nekem ez épp elég segítség. Mondjuk előtte is szokott helyettem vasalni, szebben is tud mint én. Porszívóz, takarít,mosogat, papírokat intéz, leviszi a kutyát, telefonon tartja a kapcsolatot a családdal, boltba megy..persze most úgy tűnik, hogy nem segít, meg keveset vagyunk együtt-valójában rengetek mindent csinál, és csak azért gondolom így, mert amennyit a babával kell lenni, elveszi minden energiámat, és még abban is el kelne a segítség.) A fürdetést együtt csináljuk, meg apuka néha büfiztet-de inkább este. Azt hiszem, tényleg szerencsém van. Na meg persze itthon dolgozik, ha gáz van, nagyobb biztonságban érzem magam. De nem használom ki a helyzetet, igyekszem nem ugráltatni napközben, mert számítógép előtt ül, neki ez a munkája, tiszteletben tartom.

2013. febr. 27. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!