Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti meg szoktatok minden...

Ti meg szoktatok minden reggel ágyazni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg igénytelen vagyok, de utálom, ha meg van ágyazva minden egyes nap. A családom viszont rendmániás és mindig megágyaznak reggelente helyettem, így amikor a munka és a napi teendők után este holt fáradt vagyok, szeretnék lefeküdni, még ezt is meg kell csinálni.
2013. aug. 7. 21:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem ágyaztam még be szerintem. Az én szobámba nem szoktak bejönni csak úgy idegenek, a családomnak meg nem szúrja a szemét, ha a csupacsicsa ágyterítőm nincs előszedve az ágyneműtartóból és púpmentesen ráigazgatva az ágyra. A barátomat szintén nem zavarja, barátnőket sem. Én meg utálom az időmet felesleges hülyeségekre pazarolni, mint az ágyazás.
2013. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%
néha ráfingok akkor büdös szoval megkell ujra ágyazni
2013. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%

Amikor otthon laktam a "gyerekszobámban", akkor megágyaztam, mert a szobámban az ágy volt az egyetlen ülőalkalmatosság. Azóta elköltöztem, most külön hálóm van, abban is galériaágy, úgyhogy egyrészt senki nem látja, hogy megvan-e ágyazva, másrészt elég nehézkes, mert négykézlábnál magasabbra nem tudok felegyenesedni.


És a "szellőztetés" híve vagyok, még az otthoni gyerekszobámban sem ágyaztam be azonnal, mert olvastam, hogy ha felkelés után rögtön beágyazol, az izzadság nem tud megszáradni, bezárod a "párát" az ágyba.

2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Csak mert a páromnak poratka-allergiája van. Emiatt folyton mosni, szellőztetni kell az ágyneműt nap közben, mert az atkák szeretik a halott bőrt és a párát.


Amikor egyedül laktam, csak egy matracom volt, rajta egy lepedő meg egy takaró (párna nélkül alszom), nem is volt mit beágyazni rajta. Este úgyis jobban szerettem úgy széttúrni, hogy már alapból szét volt túrva:D.

2013. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
32%
Most komolyan valaki azért pontoz le, mert beágyazok? :D :D :D
2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Míg kanapéágyam volt, az volt a halálom, hogy anyám mindig beágyazott. Az égvilágon semmi értelmét nem láttam, mivel nem volt átjáróház a szobám, senki sem járt oda, így viszont állhattam neki éjjel közepén ágyazni...

Aztán leszoktattam róla. Most meg már a párommal franciaágyunk van, evidens, hogy csak meg van igazítva az ágynemű és kész.

Semmi logika nincs a beágyazásban, ha rendes hálóról van szó. Nem szellőzik az ágynemű sem.

2013. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Én megigazítom a párnát takarót, letakarom egy pléddel, rá valami kispárna dísznek és csókolom. De van, hogy összedúrva hagyom, senkinek semmi köze hozzá :)
2013. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Beágyazni be szoktam, deel nem rakommaz ágyneműt, nincs is hova.

Csak 35 nm a lakás, mégis a félszoba az a hálószoba, nem fér be értelmesen egy franciaágy, így egy nagy matracon alszunk..

A lényeg,mhogy nem marad egész nap az ágy úgy, ahogy kikeltünk. De ha a szüleimél vagyunk, ott visszavedlek gyerekké, és úgy hagyom ( a szobába senki nem teszi be a lábát rajtunk kívül...) ezt régen is csqk otthon tehetttem meg, a reggeli egymozdulatos beágyazást pedig a kollégiumban sajátítottam el... Komoly szankciókat vont maga után az ágyazás hiánya:)

2013. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki mit ért beágyazás alatt, de magát az ágyneműt nem teszem ágyneműtartóba. Megigazítom a lepedőt, párnát, paplant és annyi. (Ha vendégek jönnek akkor is ez a helyzte. Franciaágy.)


21/L

2013. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Francia ágyam van azon van egy gumis lepedő reggel ahogy fel kelek, össze hajtom a takarót rá rakom a párnámra meg igazítom a lepedőt és kész. Soha nem rakom be az ágyneműt a tartóba.
2013. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!