Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti meg szoktatok minden...

Ti meg szoktatok minden reggel ágyazni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg igénytelen vagyok, de utálom, ha meg van ágyazva minden egyes nap. A családom viszont rendmániás és mindig megágyaznak reggelente helyettem, így amikor a munka és a napi teendők után este holt fáradt vagyok, szeretnék lefeküdni, még ezt is meg kell csinálni.
2013. aug. 7. 21:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
igen muszály mert néha spermafoltosak és ki kell azokat mosni de nehogy nekedis lehegyeek rajta :)
2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ágyaz a halál! A hálószoba azért van, hogy a lefekvésre, ledőlésre mindig készen álljon. Egyébként meg olyan dög meleg van, hogy reggel kiteszem az ágyneműt szellőzni/megszáradni. A hálószobába vendégeket sem visz az ember, nem mutogatja, hacsak nem eladó a lakás. A hálószoba az ember legintimebb kis vacka, ahhoz semmi köze senkinek. Akkor se, ha az ágyat "nyitva" hagyom.
2013. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
79%

Ha jön valaki vendégségbe akkor megágyazok, de különben nem szoktam.:)

16L

2013. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Anya minden reggel megágyazik maguknak vagy ha nem elvárja,hogy én ágyazzak meg. Nekem egész nyári szünet alatt egyszer volt beágyazva,pedig kinyithatós ágyam van :D
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
88%
Hát én nem ágyazok meg soha,csak leterítem az ágyam egy pléddel és úgy rá a díszpárnák! :)
2013. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Jól van, megnyugodtam egy kicsit, hogy nem annyira magától értetődően kötelező eleme a reggeleknek, mint ahogy itthon gondolják. :) Viszont szerintetek hogy érjem el, hogy ne bántsák az ágyamat?
2013. aug. 7. 21:43
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Mindig meg van ágyazva, kivételesen takarításkor, meg ha jön valaki vendég akkor betolom.
2013. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én minden reggel beágyazok, a család többi része nem, nem tudom, hogy bírják ki, engem idegesít ha nincs megcsinálva.
2013. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
ki hogy szokta meg. nekem két éve van külön hálószobám, addig mindig beágyaztam, hogy ha jön valaki, ne legyen rumli. de ha ott alszol, ahol mást is csinálsz: tanulás, tévézés, barátok, rokonok is bejöhetnek, akkor igenis illik beágyazni. ki kíváncsi a gombócba gyűrt párnádra, meg az odahányt hálóholmira? igénytelen, szánalmas látvány. ha van hálószoba, mit bezársz, és estig senki be se megy, az más
2013. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
90%
Soha.
2013. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!