Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánykor keltek reggel, mi...

Hánykor keltek reggel, mi számotokra az ideális idő az ébredéshez? Indokolhatjátok is, hogy miért.

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Munkanélküli vagyok. Akkor ideális az ébredésem, amikor jól ki vagyok pihenve. Néha persze röviddel előtte felvernek a tengerimalacaim, mert rágják a ketrecet, hogy ki akarnak menni. Az nem ideális ébresztő, de ilyenkor már nem tudok visszaaludni mindig.
2013. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Mivel 5 percre van tőlünk az iskola ezért 7.10-kor és 7.45-re kell bemennem.
2013. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

10-10:30


Én sem dolgozom jelenleg. Amikor megébredek, akkor van reggel. A párom 8 ra megy egyetemre, 7 kor kel. Én ilyenkor még visszaalszom picit.


Április közepétől, tetszik, nem tetszik 7 kor kelek én is :D

2013. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Hétköznap fél 7-kor kelünk. Gyors beágyazás, reggeli, mosakodás és öltözés, majd irány a kocsi. A feleségemet és a gyerkőcöket kirakom az ovinál (a feleségem nem messze dolgozik onnan, gyalog néhány perc), én meg hajtok tovább a munkahelyemre. Hétvégén tudnék tovább is aludni, de az gyerekek már fél 8-kor ébresztőt tartanak.
2013. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

A szomszéd városba járok dolgozni, ha 8ra kell beérjek 6:40-kor indul a busz, ilyenkor 6-kor kéne kelni, de az esetek 90%-ban felvernek a szüleim, ők 6kor indulnak, szóval olyan fél 6-tól csak lapítok.


Este sajnos későn kerülök ágyba, 11 után, nem vagyok kipihent reggelre, de sajnos nem készülök el hamarabb a dolgaimmal, pedig a hét végére már olyan vagyok mint a mosott....


Hétvégente igyekszek behozni a lemaradást, olyankor 10-11ig is alszok.

2013. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Mindennap 6-kor kelek, nagyon ritkán, csak hétvégén 8-8.30.

10-re járok dolgozni, 1óra-40 perc az út. 6-6.30ig kikászálódom az ágyból, pisi, reggelikészítés, aztán reggelizem a gép mellett és ott is maradok 8.30-ig. 9kor pedig indulás.

Ehhez az is hozzátartozik, hogy 21-21.30 körül le szoktunk feküdni, és 22.30 körül vagy előbb már el is alszom.


24N

2013. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

5 kor kelek,5-30 ébresztem a párom,készülődünk,aztán,6-15 6-20 ébresztem a kislányom,felöltözünk és 6-55re beviszem a bölcsibe,és máris belekezdtünk egy újabb napba..

Ideális idő az ébredéshez???ha-ha már rég nem tudom mi az..utoljára mikor nyugodtan pihenhettem,és akkor ébredtem mikor jól esett,6 hónapos terhes voltam.

Sokszor eldöntjük,akkor most hétvégén alszunk,de ha nem is a gyerek,de a megszokás 7 előtt kidob az ágyból.

Nyaralásnál is csak kettesbe voltunk 6 napig,csak pihenni kellett,7 után már fetrengtünk az ágyba,nem tudtunk tovább aludni.

2013. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

9-9:30 körül kelek. Általában 8:30-tól szól a párom ébresztője, de visszanyomkodja szundira. Amikor már eléggé éber, akkor szól hogy jöhet a kávé, akkor kimegyek, megcsinálom, beviszem neki. Ő 10:30 körül indul munkába.

Nekem ideális lenne ilyentájt kelni, csak este jobb volna hamarabb elaludni, 2 előtt ritkán szoktunk.

2013. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sajnos most munkanelkuli vagyok.

Amig dolgoztam 3:30 kor keltem, az nem volt idealis, az idealis. A 6:00 volt, akkor kipihenten keltem.

Jeleneg a parom fel 9 kot indul csak dolgozni (de igy este negyed 10 re er haza..)

Alatalaban 7:30 kor kelek onmagamtol, orara 7 kor. De most aatamaban ejfel 1 orakor fekszunk, amikor dolgoztam ezt nem tehettem meg, altalaban 11 ig aludtam...

Az idealis nekem 7 ora alvas, de par hetig el vagyok 5-6 oraval is, de utana kell egy egesz napos regeneralo nap.


Tehat nekem nem konkret idoponttol fugg mikor kelek, hanem attol, hogy mikor fekszem...

2013. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

11 kor mar aludtam..



A tobbi elkopogast mar nem is javitom...

2013. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!