Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánykor keltek reggel, mi...

Hánykor keltek reggel, mi számotokra az ideális idő az ébredéshez? Indokolhatjátok is, hogy miért.

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon változó.Buszvezető vagyok,hajnaltól estig dolgozok heti 5 nap(min)

Átlagban: 2:30 vagy 4óra vagy max fél5.Attól függ,hogy mikor,hol kezdek,illetve,hogy maga a járat mikor kezd,mert nem lakok messze,15 perc alatt ott vagyok,de akkor is korán kelek.

Amikor 2:30-kor kelek,akkor este 6ra érek haza,amikor 4-kor kelek vagy fél 5-kor,akkor meg 8-ra leghamarabb.Aztán még jó pár napig mennem kell....nem valami idilli.

Ha van sok nap munka után egy pihenő,akkor is ezer a dolgom(tiszta egyenruha,főzés,takarítás plusz építkezek).Nem nagyon tudok eleget pihenni és akkor a családommal nem is voltam semmit.De szerintem ha este 8-tól másnap reggel 5-ig alhatnék,akkor az már jó lenne.

2013. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni megyek, akkor 5:30, ha szabadnapon van, 8:00 körül. Utóbbi teljesen magamtól, szóval nem szól az ébresztő a telón.
2013. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha normális időben fekszem, nekem 8:30 az ideális.

De hétközben 7 körül kelek, hézvégente pedig van, hogy 11-ig alszom.

2013. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hétköznap 6-kor, mert ebédet főzök, amihez előzőnap vásárolok be. 8:45-re járok dolgozni. Hétvégén képes vagyok 11-ig is szunyázni. :D

27N

2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6-kor szól az ébresztőm, de fél 7ig szundiztatom. 8-ra járok dolgozni 3-ig vagy este 10-ig, beosztásfüggő. Szabadnapjaimon 8kor kelnem kell, mert a kisember riadót fúj olyan korán.
2013. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hétköznap 6:30kor kelek, 7:30ra már a munkahelyen kell lenne. 10 perc mire kimászok az ágyból. 30 óra míg elkészülök, 20 perc mire beérek (aztán már ott reggelizek:))

Hétvégén ha itt a párom kisfia 7-8 között ébresztőként a fejünkre ugrik:) ha nincs 9ig alszok. Nekem az lenne az ideális mindig:)

2013. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hétköznap 6-kor kelek, 7-re járok dolgozni.

Ha a párom délelőttös akkor ő 5-kor kel és 6-ra megy, ilyenkor sajnos már rá felébredek, ő az a tipikus "próbálok halkan készülni" ember aki nagy igyekezetében leveri a poharat, leejt mindent... plusz idegesítő az ébresztője és puszit ad és elköszön, amire biztos felébredek fél 6-kor.

Hétvégén 9 körül szeretek kelni, 10 után már nem szeretek, mert akkor elmegy a nap az alvással. Mondjuk ilyenkor a párom hétalvó, van, hogy du. 2-ig alszik, én meg vagy fekszem mellette és elmegy a nap a semmivel, vagy kerülgethetem.


Az ideális kb. 9-10 körül lenne, 8 előtt semmiképp. Sötétben utálok felkelni, télen tök lehangoló. Amíg nem volt munkám fél9-9-kor keltem kb., igaz, anyámék lelőttek volna, ha 9 után is alszom, meg hangoskodtak 7-től. Egyetemen 10-es órákat igyekeztem felvenni és 9-kor kelni.

2013. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hétköznap 3.50-kor kelek 6-ra megyek dolgozni,hétvégén 5.30 és 6.30 között mert a fiam szerint már régen reggel van ( 3.5 éves):)
2013. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a kretén, aki lepontozza a válaszokat, és ugyan miért? Nem tetszik neki, hogy ebédet főzök reggel, vagy bántja, hogy hétvégén 11-ig is birok aludni? :D

Nagy az isten állatkertje, alacsony a kerítés. :D

2013. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ha délelőttös vagyok, akkor 7 körül azért igyekszem kipattanni az ágyból, mert 8ra járok. szerencsére a párom elvisz kocsival, mert egy irányba megyünk, és közel is lakunk a munkahelyhez. ő is 8ra jár, szóval nekem még reggelizni is marad időm :)


ha délutános, akkor is felébredek a párom reggeli készülődésére, a fáradtsági szintemtől függ, h visszaalszom-e vagy kicsit rendbeszedem a lakást.


az ideális az lenne, ha minden reggel kipihenve, jó kedvűen ébrednék, de néha túl sokáig netezek :)


a rádiós óra fél 7kor kapcsol be, direkt ilyen korán, h meglegyen a visszaszundi élménye :)

2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!