Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti meg szoktatok minden...

Ti meg szoktatok minden reggel ágyazni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg igénytelen vagyok, de utálom, ha meg van ágyazva minden egyes nap. A családom viszont rendmániás és mindig megágyaznak reggelente helyettem, így amikor a munka és a napi teendők után este holt fáradt vagyok, szeretnék lefeküdni, még ezt is meg kell csinálni.
2013. aug. 7. 21:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a megágyazás abból áll, hogy szépen kiütöm a párnákat, szépen elrendezem a takarókat, és rá a takarópléd.. Hálószoba, nagy franciaágy. Nincs is külön ágyneműtartó szekrényem. Egyébként a hálószobába csak lefekvéskor megyünk be..
2013. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

Mi mindig megágyazunk, egy másfélszoba konyha, fürdő házban lakunk. Van egy kutyánk is, szép is lenne ha valaki jönne és úgy lenne az ágy...:-S


Persze ha lenne külön hálószoba az más lenne:D

23-N

2013. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

kicsi szoba, nagy ágy, és mindennap beágyazok :)

összehajtom a paplanokat, megigazítom a párnákat és letakarom egy ágytakaróval már kis korom óta :D

2013. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
93%
Én is be szoktam àgyazni, párom kényes rá, én annyira nem, amíg egyedül laktam, csak kisimítottam a takarót:)
2013. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
93%
Nem.. :D
2013. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
Én azt sem tudom mit kell ágyazni. Az én ágyamon csak egy párna van meg egy takaró. Az a 2 másodperc amíg kiegyenesítem az éjszakai gyűrodéseket rajta az ágyazás? Szerintem olyan piti problémák ezek, gáz ha valaki ezen problémázik.
2013. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

"Kissé" ideiglenes még a szobám, se padló, se glettelés nincs még, ágyam sincs, igaz, az évtizededek óta így van. Sok opcióm nincs, ha nagyon igényes akarok lenni, akkor letakarom pléddel és kész, de valahogy úgysem néz ki jól. Venni fogok ágyat, ágyneműtartóval, de beágyazni nem fogok, lesz egy szép ágytakaróm :)

A páromnak még ágyneműje nincs... Csak egy szivacsmatrac és plédek, valamint egy plüssbirka, párnának. Ágya van, csak még nincs ideszállítva. De egyszer lesz egy igényes otthonunk...

2013. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk nincs hálószobánk, és általában minden reggel bedobálom az ágyneműt. Illetve most nyáron, amikor nincs itthon a lányunk, nem jelenik meg váratlanul barátnőkkel, mi is későn zuhanunk haza, simán előfordul, hogy elöl marad. A lányom nem ilyen rendes, sose pakolja el. Két lehetőség: idecsörög, hogy jön vele valaki, pakoljam össze a szobáját, vagy leülteti a vendégét a konyhában, míg összerámol :)
2013. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
43%
hát megszoktam mert mindig kiverem naponta és spermafoltos az ágynemü, meg minden szóval muszály mosni is öket a csajom meg főz én mosok. :D
2013. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak ritkán. :)
2013. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!