Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen felesleges/értelmetlen...

Milyen felesleges/értelmetlen házimunkával kapcsolatos dolgot láttál a családodban, amit furcsának látsz?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok,mint amit egy korábbi kommentben olvastam itt: nem mindegy a szülőknél,hogy rendrakásnál merrefele áll a golyóstoll nyele.

Másnál is vannak ilyesmik?



2022. szept. 1. 07:54
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
77%
8as: pedig nagyon is tévedsz. Nem szabad törölgetni az edényeket. Persze, nem csak szalmonellás lehetsz tőle, de a törlővel, ha csak nem minden edény egy új törlő, olyan bacikat meg miegymast vihetsz át az egyik edényről a masikra amikről nem is gondolnad, hogy a konyhádba vannak. Én mosogattam üzemi konyhában jó 10+ eve. Antsz, vagy köjál, vagy hogy hívják most szigorúan ellenörzi a "törölgetni tilos" figyelmeztetéseket, és komolyan veszi. Pont a fertőzés veszély miatt. Szóval ne haragudj, de te tévedsz.
2022. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
28%

37. De nem írtam higy veszélyesek. Ezt te írod megint. Nem veszélyes vírusok de egyszerűen tény hogy vannak kórokozók amik simán tulelnek egy mosást. Amig nekem valószínű semmi bajom nem lesz addig egy gyengébb immunrendszerűnek (nem feltétlenül idős) hiányos hasmenéses tünetei lesznek. Egy torulkozőtőlis siman átfertőzhetsz valakit ha nem mosod ki rendesen.

[link]

2022. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
82%
42: Érdekes módon leéltem 62.5 évet, soha nem vasaltam se törölközőt, se bugyit, se egyebet - és semmiféle betegségem nem lett ettől.
2022. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszerűen csak azt írom hogy nem értelmetlen dolog. Nyilván ha te nem akarod akkor ne vasald.
2022. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
18%

De ezzel az erővel az is vegyen fel bukósisakot, aki csak gyalogosan jár a kerékpárút mellett...:)))


Nyilván egy gyengébb immunrendszerűnek figyelni kell - de ez elenyésző %.

2022. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
74%

Többen írták a függöny rojtok rendezését. Azt mamámnál is kellett csinálni. 😁

A több réteg szőnyeg szintén pipa. Mindenhonnan kapta őket (elhunyt ismerős nénik házaiból, ő meg mindent elfogadott), tele van velük a pici lakás.

Bár heti többször rendeztem a muskátlikat nála, minden alkalommal elmagyarázta, mit kell csinálnom (öntözni, sárga levelet, száraz virágot levágni), persze 20 perces oktatás keretében. Hiába mondtam, hogy tudom. Na, egyszer ezt nem megvárva kimentem megcsinálni, utánam szólt: hát de honnan tudom, mit kell csinálnom, még el sem mondta? 😅

2022. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánat, szőnyeg rojtot akartam, nem tudom, miért írtam függönyt. 😁
2022. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
84%
Mama vasalta az alsóneműket, és ágy bevetésénél nem szabadott túlságosan megráznom a takarókat, mert felveri a port. :D
2022. szept. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk állandóan a mosdót kellett tisztítani napi szinten. Oda volt készítve a cif. Amióta elköltöztem, csak néha mosom ki a mosdót, félévente kb.

Ablakokat sem mosok, nincs rá időm, szarok rá.

2022. szept. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
81%

#49, Ablakokat sem mosok, nincs rá időm, szarok rá.


Te is? 😅

2022. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!