Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen felesleges/értelmetlen...

Milyen felesleges/értelmetlen házimunkával kapcsolatos dolgot láttál a családodban, amit furcsának látsz?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok,mint amit egy korábbi kommentben olvastam itt: nem mindegy a szülőknél,hogy rendrakásnál merrefele áll a golyóstoll nyele.

Másnál is vannak ilyesmik?



2022. szept. 1. 07:54
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
92%

18-as, neee! Apám a kapáláson volt mindig kiakadva. Nem jól kapálok. Bmeg, nem mindegy? De komolyan?


Nem, nem mindegy, és félórát vitatkoztunk - na jó, veszekedtünk - reggel az elsőkertben ezen. Régi szép idők :D


Meg a seprűtartás is általános, de balkezes vagyok, az egyetlen a családban, én az életben nem tartom "jobbkezesen" a seprűt pl.

2022. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 Laylah ***** válasza:
82%
21.: én nem tudom, mi nem tetszett neki, nem is nagyon érdekelt, ő baja, de attól még minden egyes alkalommal sápítozott negyed órákig, hogy nem jól tartom a nyelet, meg miért abba az irányba csavarom a felmosót. Tulajdonképpen szerintem neki mindegy volt, hogy miért, csak belém köthessen, nem ez volt az egyetlen, amiért piszkált.
2022. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 Katona Dius ***** válasza:
82%
11es általában en is hagyom lecsöpögni. De van olyan,hogy épp sok mosatlan össze gyűlik,es keves a hely a csöpögtatőn nalunk,mert kicsi a mosogató is,es akad,hogy par edeny el kell törölni,hogy legyen eleg hely az osszesnek. Na anyosom inkabb nakiall 5x mosogatni,mert ha eltorolgeti,szalmonellát kap...
2022. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
69%

#9: ezek különleges, egyedi esetek.


De nagy általánosságban SEMMI szükség a fertőtlenítésre, egészségesek esetén éppen a túlzott fertőtlenítés az immunrendszer legnagyobb ellensége.

2022. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
67%
#15: Pontosan! ERre írtam az elején, hogy ez nem szokás, hanem kényszeresség. Ez egy mentális betegség.
2022. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
71%
Nálam is a vasalás ilyen, pláne az ágyneműk, lepedők vasalása, full felesleges.
2022. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
79%

26: szerintem is... :)


Csak a férjem öltönyös ingjeit kell vasalnom. Még azokat is átsimítom, ami elvileg vasaláskönnyített. De ez heti egyszer kb. fél óra. Tv-nézés közben az 5 ing.


IKEA-s ágyneműink vannak, a jobb minőségből. Ha jól kirázom, és gondosan teszem fel a szárítókötélre, tökéletesre szárad. Lepedőből meg gumis pamutjersey van, az kifeszül a matracra tökéletesen simára.

2022. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
93%
Anyámék nem képesek használni az edénycsepegtetőt, pedig van nekik. Inkább azonnal el kell törölgetni a tányérokat egy mocskos törlőruhával, amibe a saját szájukat beletörlik, azzal csapkodják a legyeket, stb. 🤮 Szóval ilyen fokú igénytelenség mellett nem látom be, miért épp az elöl száradó edények látványa a rendetlen.
2022. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
89%

Nagymamám is fésülte és fésültette a szőnyegrojtokat. Sosem értettem. :D


Vasalni én is utálok, nem is szoktam, csak olyan ruhát, amit tényleg muszáj.

2022. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
92%
28: vegyetek nekik egy mosogatógépet. Problem solved. :)
2022. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!