Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vannak itt akik saját bevallás...

Vannak itt akik saját bevallásuk alapján egészen elhanyagolják a takarítást?

Figyelt kérdés

Tehát nincs meg, hogy rendszeresen heti x-er letörlöd, felmosod, felszívod...

Milyen ritkán takarítotok?

Csak amikor kedvetek van? Vagy amikor már tényleg nagyon kell? Vagy amikor jön valaki?...

És most nem a szüleikkel élő fiatalokra gondolok, akik a saját szobájukat hanyagolják el.

Hanem akik már saját háztartást vezetnek.



2022. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
58%
A 39-es válaszoddal mindent elmondtál :D :D
2022. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
74%
A múzeumi tisztaság meg a "takaritok ha jön valaki" között egész nagy a skála.
2022. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
80%
Én lusta vagyok takarítani, napját nem tudom, mikor töröltem port, bár nemigen vannak polcaink.
2022. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
90%
nekem vannak időszakok, amikor a mentális állapotom miatt, vagy azért, mert pl vizsgaidőszak van és nincsen normális alvásritmusom nem takarítok, illetve hagyom a káoszt burjánzani. nem vagyok rá büszke, de van amikor erre vagyok csak képes. azzal szoktam magamat motiválni, hogy két év múlva jobban fog számítani hogy pl sikerült-e egy vizsgát megcsinálnom, mint az, hogy összeszedtem-e a szemetet.
2022. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
74%
44: én viccen kívül nagyon irigylem az ilyen embereket, akiknek ekkora önfegyelmük van, és képesek ilyen szinten koncentrálni a dolgukra. Nekem pont a vizsgaidőszak volt az, amikor hirtelen marha fontos lett mindent patyolatra kitakarítani😂 Bármit, csak tanulni ne kelljen. Most ugyanezt csinálom a munkával, és úgy utálom magam érte, de sokszor nem bírok magamra erőltetni semmi önfegyelmet.
2022. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
79%

44-es vagyok


45-ös, na ennek örülök, végre valaki nem elmondja annak vmi variációját hogy igénytelen vagyok, hanem látja a furcsa szokásaimban a stratégiát XD egyébként az is egy stratégia hogy ha nagyon depressziós vagyok meg pocsékul vagyok akkor nem az a legfontosabb, hogy van-e szennyes a földön, hanem hogy túléljem ezt a kellemetlen időszakot.

2022. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
58%

#45

Csatlakoznék, soha életemben nem volt olyan mértékű tisztaság otthon, mint a vizsgáim előtt/alatt. :D

2022. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
74%

Volt lakótársaim, ezért is költöztem el. Munka után ide-oda csavarogtak, este értek haza. Nincs ezzel gond, de a közös takarítással mindig csúsztak, vagy másnaposan pihegtek és esküdöztek, hogy holnap megcsinálják… a konyhában nem pakoltak el maguk után (lefőzött tészta a fazékban maradt napokig, pizza a dobozában az asztalon napokig, kajás tányér valahol lerakva, lejárt büdös kaja a hűtőben, ha kifutott a kaja a tűzhelyre azt sem törölték le, a mosogatásról és a kuka ürítésről nem is beszélve, folyt a szemét, ahelyett h kidobta volna a zacskót mèg beletömte a kukàba) fürdőben szintén a flakonok szanaszét, tiszta ruha a szárítón amíg le nem szedte aki teregetni akar, cipők kabátok a fogason, az előszoba szekrény meg üres volt.

A szobájukban ruhakupac, magazinok, ágyazatlan ágynemű, leszakadt függöny, tànyérok, pet palackok, poharak, zsepik mindenhol…

25-30 éves nők, magukra nagyon igényesek, márkás minden tetőtől talpig, smink-szempilla-köröm minden, de a lakhelyük hányinger!!!

2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!