Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vannak itt akik saját bevallás...

Vannak itt akik saját bevallásuk alapján egészen elhanyagolják a takarítást?

Figyelt kérdés

Tehát nincs meg, hogy rendszeresen heti x-er letörlöd, felmosod, felszívod...

Milyen ritkán takarítotok?

Csak amikor kedvetek van? Vagy amikor már tényleg nagyon kell? Vagy amikor jön valaki?...

És most nem a szüleikkel élő fiatalokra gondolok, akik a saját szobájukat hanyagolják el.

Hanem akik már saját háztartást vezetnek.



2022. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%
Nem hanyagolnám el alap esetbenh, de megengedhetjük a takarítónőt, így nem nekem kell foglalkozni ezzel. Heti szinten jön, akkor végigmegy a lakáson: fürdő, WC, konyha, felmosás, portörlés, porszívózás, esetenként ablakmosás, stb stb. Így nekem csak szinten kell tartani: a padlót robot takarítógépekkel oldom meg, a konyhát pedig használat után azonnal takarítom. Így az időm csak nagyon kis részét töltöm takarítással.
2022. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%

4 emberhez járok takarítani. Egy fiatal 30-as házaspár, egy 61 éves egyedülálló nö és egy 80 éves egyedülálló férfi. Mind felnött, saját háztartással.

Nem takarítanak. Mert nincs rá szükségük. Megteszem én. Ha gazdag lennék, nekem is lenne takarítóm.

2022. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ennyire félre érthető a kérdésem.

Nem azt kérdeztem, hogy ki nem takarít mert takarítónője van.

Hanem kinek nem pöpec tiszta a lakása, inkább elhanyagoltnak mondható a lustasága miatt.

2022. jan. 4. 16:32
 4/48 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. annyira elhanyagolom, hogy utoljára tavaly takarítottam.
2022. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
66%
#2 mennyi az óradíjjad?
2022. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem lustaság, de ez a része nagyon nem megy nekem sajnos. Pasi vagyok és egyedül vagyok egy ideje már. Mindent megcsinálok a házon, a kertben, kocsin, de a takarítás nagyon nem jön be. Nagy néha felsöprök, ha már engem is zavar. De éppen ma reggel láttam, rengeteg pókháló van, a tusoló fülke üvege is annyira homályos, hogy nem látok ki (mondjuk nem is nézelődni megyek oda). Ez van.
2022. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
Férfi vagyok, és igen elhanyagolom.
2022. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Laylah ***** válasza:
92%
Igyekszem tartani egy szintet, de általában akkor takarítok, mikor kedvem és időm is van. Nem szeretem a múzeumi tisztaságot, mikor minden élére van állítva, jobban bejön az, ha néhány dolog igenis látható helyen van, mint ahol élnek, jelenleg pl. a karácsonyra kapott varrógépem az asztalon, vagy a számítógépem mellett egy kulacs, vagy épp a konyhában a csepegtetőn hagyva a nemrég elmosott edények. Nagyjából hetente azért egy alap takarítást megcsinálok, leporolok, mosdót, kádat, WC-t kimosom, meg felseprek (szőnyegem nincs, laminált padló meg járólap van mindenhol, így porszívózni nem kell). De ha úgy ítélem meg, hogy pl. a fürdő nem gáz, akkor kibír az két hetet is. Egyedül lakom most, párom szokott járni ide csak pár naponta, senki más nem jön ide (vendégvárás miatt írom).
2022. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%
Mi nem nagyontakaritunk. A munkabol elek,nem az otthonom takaritasabol. A kutya meg ugyse enged be vendeget. Nem latja senki a lakast.
2022. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
82%
Én általában tényleg csak akkor takarítok ha már nagyon muszáj, de még ekkor sem kell hasraesni a koszban. Meg azért van önérzetem, és nekem is ciki ha a vendég nagy kupira jönne. Viszont én egyedül élek egy kétszintes házban, és 3 műszak mellett nemigazán van energiám a rendszeres takarításhoz. Szerencsére mosogatógépem van, így a konyha azért nem úszik a mosatlan edényektől :)
2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!