Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vannak itt akik saját bevallás...

Vannak itt akik saját bevallásuk alapján egészen elhanyagolják a takarítást?

Figyelt kérdés

Tehát nincs meg, hogy rendszeresen heti x-er letörlöd, felmosod, felszívod...

Milyen ritkán takarítotok?

Csak amikor kedvetek van? Vagy amikor már tényleg nagyon kell? Vagy amikor jön valaki?...

És most nem a szüleikkel élő fiatalokra gondolok, akik a saját szobájukat hanyagolják el.

Hanem akik már saját háztartást vezetnek.



2022. jan. 4. 16:04
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
0%
Fel is töröl😉 a többit a takaró intézi
2022. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%
Takarító
2022. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
93%
Nálam hullámzó, van hogy heti 3x kitakarítom az egész lakást, van hogy két hétig hozzá se nyúlok semmihez mert nincs időm/energiám/kedvem.
2022. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%

Borzasztóan utálok takarítani, kinti cipővel járunk a szobákon kívül mindenhol (próbáltam megszűntetni ezt, de a többiek sorra megszegték ezt), de simán van hogy több, mint 1 hónapig fel sem mosok. Most is tele van a szárító és a mosogató, sokat sütök de kb 9 éve nem volt kitakarítva a sütő...

Gyűlölöm minden egyes részét, márcsak azért is, mert fél perc alatt összebsznak a gyerekek mindent ha meg is csinálom.

Jó példát sem láttam, anyukám mindig sokáig dolgozott, mellette tanult is, mindig kupi volt nálunk - ezután negfogadtam, hogy nálam nem ez lesz, erre még rosszabb a helyzet...

2022. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
69%
Én utálok takarítani, de a koszt és kupit is, ezért mindent gépesítettem, amit lehet (mosogatógép, szárítógép, robotporszívó ami fel is mos), ez rengeteget segít.
2022. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk minden nap megy a robotporszívó, emellett a vezeték nélküli kézivel felszedjük a látványosabb koszt is, ha keletkezik napközben (pl morzsa az asztal körül), heti kb 2x a rendes nagy porszívó is előkerül. Hetente 1-2x fel is mosunk legalább a földszinten, port 1-2 hetente letörlöm, fürdőszobát, wc-t hetente takarítom, napi 1x tuti megy a mosogatógép, de gyakran 2x is, konyhát minden nap rendbetesszük. És basszus, nem érzem, hogy patika tisztaság lenne, sőt, szerintem baromira lenne hova fejlődni. 2 cica, egy kutya, 2 kisgyerek van, és azt érzem, egyszerűen fenntarthatatlan a rend és a tisztaság. Tartályos a porszívó, a napi szintű porszívózás ellenére is simán telemegy a tartály minden alkalommal. Ezt úgy, hogy a kutya lábát minden alkalommal megtöröljük, ha bejön, a macskák ki se mennek, és senki nem jöhet az előszobánál beljebb cipőben. Én el se tudom képzelni, mekkora retek lenne itt, ha csak hetente felsöpörnénk, 1 hónapig nem mosnánk fel, meg ilyenek, amit itt írtak páran :D Bár nyilván ahol nincs se gyerek, se állat, ott kevésbé koszolódik a lakás.
2022. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
16%

Nekem az egész életem munka és takarítás. 2 kutya, 1 gyerek, 1 nyúl, egy férfi, plusz én. Nem bírok lefeküdni úgy, hogy nincs rendben a lakás. Akkus kézi porszivóm is van szintentartasnak, nagyon könnyű atszaladni vele este a lakáson. Mosogatogep, mosás,stb. Rendetlen mindenki, kénytelen vagyok pakolni utánuk.


Örülnék hogyha le tudnám néha én is tojni, de nem tudom.

2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
Annyira vicces, hogy aki takarít az le van pontozva :D :D
2022. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 Laylah ***** válasza:
100%
28.: mert nem hozzájuk szólt a kérdés. Egyébként én nem pontoztam senkit sem.
2022. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
23%
de akkor miről szól a kérdés? A kérdező várja, hogy sok igénytelen összegyűljön és megbeszélje hogy milye vicces a penész a zuhanykabinban?
2022. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!