Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most komolyan! Ti hányszor...

Most komolyan! Ti hányszor mostok nadrágot? Anyósom szerint igénytelen vagyok mert nem mosok minden felvétel után.

Figyelt kérdés

Ma jöttünk haza 12 napos nyaralásból párommal, beugrottunk az anyjahoz hazafele jövet. Bár ne tettük volna! Szóba jött a ruha téma, hogy lesz sok mosnivaló 12 nap után blabla.

Aztán szóba jött hogy nyáron egy rövidnadrágot én kb 6 felvétel után mosok ki, de nyilván nem számolom pontosan, ha koszos akkor 2 után is kimosos, de kb 6 alkalom után szoktam. Télen a hosszú nadrágot van hogy 10 után mosok. Szerencsére nem vagyok izzadós fajta.

(Pólót 1 vagy 2 felvétel után mosok.)

Párom viszont izzadós, ő pólóját 1 felvétel után mosni kell, a nadrágot mindog 2 szer veszi fel egymás utáni napon, és utána már mosni kell, sajnos annyira beleizzad (mondjuk én van hogy 1 nap után is kimosom neki, tényleg nagyon izzadós)


Na a lényeg hogy leendő anyósom ezen akadt ki nagyon hogy én a sajá nadrágjaimat ritkábban mosom ki, hogy lehet ilyen igénytelen hogy fürdés után, tisztán képes vagyok " a seggemre húzni " hogy idézzem, a már 4 szer hordott nadrágot. Hiába mondtam hogy nem büdös mert nem izzadok bele, és nem koszos, akkor miért kéne a gyakori mosással tönkre tennem. De nem értette meg, ő kb minden nap mos.


Ti mit gondoltok erről?? Ti is ilyen gyakran mostok nadrágot?


(Félreértés végett, nyilván nem 6 egymást követő nap van ugyanaz a nadrág rajtam, hanem kb 3 hét alatt)


2019. aug. 27. 21:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokan abba sem gondolnak bele, hogy ezzel a túlzott tisztaság mániával néha többet ártanak mint használnak. Nyilván itt nem arra gondolok, hogy hónapokig ne takarítsunk, illetve egy hétig egy garnitúra ruhába járjunk. De ahogy itt is látom a kérdések között (múltkor valaki domestossal akarta mosni a ruhákat, hogy baci mentes legyen..) átesünk a ló túloldalára. Most persze lehet mondani, hogy biztosan egy igénytelen állat lehetek, de kérdezzetek meg egy védőnőt, bőrgyógyászt a témában!
2019. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolókkal maximálisan egyetértek. Átestünk a ló túloldalára. A nagyszüleink, dédszüleink szokását le sem merem írni, mert attól sokan rosszul lennének. Amíg kézzel mostak más volt...

Van otthoni ruhám, amit átveszek rögtön. Ez csak otthon van hordva, nem érentkezik a külvilággal. Így ágyba, ülőgarnitúrára is le lehet ülni. Ez hetente kétszer cseréltem, mert az abban eltöltött órák egy munkanapra jönnek ki. Az utcai nadrágot pedig a többiekhez hasonlóan hetente mosom. Ajánlom az otthoni ruhát, egyrészt nem kopik az utcai, nem kenődik össze főzéskor és nem kell egy felvétel után mosni az utcait sem, amivel ártasz a bolygónak, plusz a ruha anyagának is.

2020. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!