Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni a kényszeres...

Mit lehet kezdeni a kényszeresen gyűjtögető, ápolatlan apámmal és az igénytelen anyámmal?

Figyelt kérdés

Eleinte még nem voltak súlyos dolgai, de most ahogy egyre öregszenek (most voltak 60 évesek) egyre súlyosabb dolgaik vannak:

- apám nem mos kezet pisilés után, kádba fújja ki az orrát, egész nap az utcai ruhájában van, egyszer ha fürdik egy nap. Világ életében nem csínált semmit a háztartásban a munkán kívül.


- anyám mindig igénytelen, szemét kaját vesz. Nem főz sokat. Már belefáradt abba, hogy apám után takarítson és most már ő sem takarít. 30 éve házasok és anyám amikor hozzáment akkor tudta hogy apám nem csínál semmit a háztartásban. Folyton panaszkodik hogy mennyire lusta és nem csínál semmit, miközben úgy tesz, mintha ez nem így lett volna, mert azt hitte egy időben hogy hátha megváltozik.


Én meg úgy érzem hogy nem dolgom a házas életüket megoldani és már elegem van az egészből.


2019. aug. 22. 21:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Na b.meg, 30 evesen tudom meg, hogy napi 1x fürdeni igénytelenség :D ha este furdesz, reggel megis minek?
2019. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Én elköltöznék szerintem.
2019. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Egész nap az utcai ruhájában van? Jézusom neee azt hogy lehet bírni? Én naponta legalább 5x cserélek ruhát. (szarkazmus)
2019. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem.


Napi 1x fürdök, kivéve ha leizzadok. Ha kényelmes ruha van rajtam, akkor fürdéskor veszem le.


Én nem gondolom, hogy ez ápolatlanság lenne.

2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
86%
Irigylem a problémáidat.
2019. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tetszik elköltözhetsz, de megváltoztatni nem fogod tudni őket, és szerintem nem is kell.
2019. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
Talán azért merülhetett fel a kérdés,mert /testszaga/ lehet az apukádnak? Olyanra gondolok ami inkább betegségnek szokták hívni.
2019. aug. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Van egy olyan érzésem, azt szerette volna írni a kérdező hogy "hetente egyszer fürdik".

Mivel embereket megváltoztatni nem lehet, ezért vagy megszokod, vagy megszöksz, tehát elköltözöl.

2019. aug. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Igen, igénytelen utcai ruhában lenni egész nap, mert ki tudja milyen fertőzéseket - meg egyebeket lehet összeszedni ruhával például járművek üléseiről stb.
2019. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Neee, apád csak napi egyszer fürdik, anyád pedig nem főz minden nap?!?!

Ez nagyon durva, fordulj a rendőrséghez AZONNAL!!!

2019. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!