Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitől lehet az hogy az anyám...

Mitől lehet az hogy az anyám kényszeresen figyeli minden tettem és szinte nem hagy szabad teret nekem?

Figyelt kérdés

Sokszor ha valamit cselekszem egyből kérdőre von,amint kicsit önállóan magamtól csinálnék valamit,egyből visszahúz,még azt is megszabja mit egyek szinte.

Olyan is előfordul hogy figyel a sötétből (és ezt nem beképzelem :D) és nézi ahogy gépezem.

Eddig azt hittem hogy normális anyám van,de felnőve egyre inkább kétségbe vonom ezt.

Miért akarja irányítani az életem és mit lehet ez ellen tenni,hogy tudnék kiszakadni ebből az irányításból és egyáltalán miért jó ez neki?Sokszor úgy érzem csak magamra számíthatok,mert mindenki csak visszahúzni akar.

23/F


2017. febr. 19. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Vagy ìgy nőtt fel anyád is, ezt a példát látta, vagy pont az ellenkezőjét élte meg, hogy sosem foglalkoztak vele, és próbál a szülei ellentéte lenni. Szerintem beszélgess vele erről, hogy neki milyen gyerekkora volt, és próbáljatok megérteni egymást.
2017. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Kiszakadni meg ugy tudsz, meglepo modon, hogy elkoltozol otthonrol.
2017. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Költözz el.
2017. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tervezem a költözést,ez így nem mehet tovább.

2017. febr. 19. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2019. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!