Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most komolyan! Ti hányszor...

Most komolyan! Ti hányszor mostok nadrágot? Anyósom szerint igénytelen vagyok mert nem mosok minden felvétel után.

Figyelt kérdés

Ma jöttünk haza 12 napos nyaralásból párommal, beugrottunk az anyjahoz hazafele jövet. Bár ne tettük volna! Szóba jött a ruha téma, hogy lesz sok mosnivaló 12 nap után blabla.

Aztán szóba jött hogy nyáron egy rövidnadrágot én kb 6 felvétel után mosok ki, de nyilván nem számolom pontosan, ha koszos akkor 2 után is kimosos, de kb 6 alkalom után szoktam. Télen a hosszú nadrágot van hogy 10 után mosok. Szerencsére nem vagyok izzadós fajta.

(Pólót 1 vagy 2 felvétel után mosok.)

Párom viszont izzadós, ő pólóját 1 felvétel után mosni kell, a nadrágot mindog 2 szer veszi fel egymás utáni napon, és utána már mosni kell, sajnos annyira beleizzad (mondjuk én van hogy 1 nap után is kimosom neki, tényleg nagyon izzadós)


Na a lényeg hogy leendő anyósom ezen akadt ki nagyon hogy én a sajá nadrágjaimat ritkábban mosom ki, hogy lehet ilyen igénytelen hogy fürdés után, tisztán képes vagyok " a seggemre húzni " hogy idézzem, a már 4 szer hordott nadrágot. Hiába mondtam hogy nem büdös mert nem izzadok bele, és nem koszos, akkor miért kéne a gyakori mosással tönkre tennem. De nem értette meg, ő kb minden nap mos.


Ti mit gondoltok erről?? Ti is ilyen gyakran mostok nadrágot?


(Félreértés végett, nyilván nem 6 egymást követő nap van ugyanaz a nadrág rajtam, hanem kb 3 hét alatt)


2019. aug. 27. 21:45
1 2 3 4
 1/32 VeraeAloe válasza:
90%

Szerintem, ha anyósodat annyira zavarja, akkor mosson rád, de azt is csöndben... :D Nadrágot mi is többször is felveszünk, pólót is néha kétszer is de inkább csak egyszer, fehérneműt meg nyilván csak egyszer, bár én a melltartót is felveszem többször.

Szerintem teljesen igazad van, azon kívöl, hogy teljesen felesleges állandóan mosni, még nyúzza is a ruhát a sok mosás, plusz ott a sok víz, áram, meg csipeszelgetés, amit gond nélkül meg lehet spórolni.

2019. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Milyen nadrág? Rövid, farmer? Mindegy is. Sokkal ritkábban mosok mondjuk farmert mint te. Sokkal.
2019. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
18%

Szerintem anyósodnak ehhez semmi köze ezt leszögezném. De 6* felvenni egy gatyát azért túlzás. Én pólóimat nem veszem fel 2* sőt a nadrágot sem, max ha csak nem 10 percig volt rajtam, de akkor is képes vagyok kimosni

24/N

2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
98%
Ha koszos azonnal,ha nem amíg ugy nem érzem.Otthoni cuccot többször veszek fel,ha nem koszolom rögtön össze.Fehérnemű,zokni egyszer.Még nem fordultak fel mellettem az emberek.
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
Aki pl buszon utazik vagy nyilvános helyen leül,annak érdemes akár naponta is mosni és nem leülni otthon a kanapéra vele. De ha csak a saját autódban ülsz és a saját irodádban,akkor természetesen többször is felveheted. Én pl az ovis gyerekem nadrágját még az oviban leveszem,még az autóba sem ülhet be vele. Pedig látszólag nem mocskolja össze,nem retkes stb,de ovis.
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
95%

Polot en is 1 nap utan mosok, pulcsit kb 3 felvetel utan.

Nadrag az valtozo. De altalaban en is felveszem tobbszor, hosszut kb. 3-4 alkalom utan (tomegkozlekedes miatt..) a rovidet pedig 5 alkalom utan(beleizzadok a melegbe)

De ha valami koszos vagy budos nyilvan hamar mossuk, van par praktika. :D

Pl.lanykent eloszerettel hordok tisztasagit,aminek jo az illata. Igy a nadragnak sem lesz "izzadt"szaga, meg ha nagyon szukseges a bugyi is kibir 2 viselest. De ez nagyon ritkan fordult elo.

20/L

2019. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Póló, ing, trikó, stb egyszer hordós. Nyáron előfordul, hogy napközben is lecserélem. Nadrág, max 2-3 alkalom. Csak mosott ruhát rakok a szekrénybe, így sokszor azért mosom ki, hogy el tudjam rakni.

Természetesen ez a hétköznapi viselet. Játszós ruha, ünneplős gúnya más tészta.

2019. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is undorito de ha neked igy jo
2019. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudjatok de egy ruhadarab amit egy teljes napon át viseltél, már szennyesnek minősül. Igaza van az anyósodnak kérdező. Hogy lehet visszavenni azt a ruhát tisztálkodás után a testedre, amit már akár többször is használtál. A mi családunkban az olyan ruhadarabok amiket reggeltől estig hordunk, levételkor azonnal lökjük a szennyeskosárba! Én ezt gusztustalannak és igénytelenségnek, de lehet még lustaságnak is tartom! Arról meg ne is beszéljünk, hogy valaki írta hogy még ugyanazt a fehérneműt is felveszi mégegyszer... Ughhh...
2019. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%

Nadrágot és melltartót felveszek többször, valamint olyan itthoni ruhát amiben tényleg csak ledőlök, vagy csak bent mászkálok.


A többit rögtön mosom 1 felvétel után.

2019. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!