Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fok van a lakásotokban/há...

Hány fok van a lakásotokban/házatokban jelenleg? Hogy viselitek ezt a hűvös, esős időt? Fűtötök már? Ha igen mivel, kazán, konvektor stb?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megvisel ez az idő. 21 fok van még bent, de én már fázok, alapból is fázós vagyok. Nyáron itt bent nálam 30 fok volt, imádtam, olyankor érzem magam a legjobban, mikor kánikula van és süt a nap. Van aki el se hiszi, hogy képes vagyok a napon ülni 40 fokban és pirítani, izzasztani magam úgy, hogy nincs semmi bajom tőle. Viszont a hideg miatt hamar fáznak a végtagjaim, már 2 zoknit vettem fel, de még nincs fűtve. Gondolkodom, hogy befűtsek-e, de ez a 20-21 fok még a tűrhető kategória. Nagyon várom újra a tavaszt és a nyarat mikor már a fűtést a Nap melege oldja meg és újra forró napok lesznek napsütéssel. Ti melyik időben érzitek magatokat jól?

ma 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Tégla ház, nem épp világbajnok szigeteléssel. De mivel hetek óta 5-10 fok van így azért nem meglepő szerintem, hogy fűtenünk kell, jó szigetelésű újabb házban élő anyósomék is fűtenek már hetek óta.

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma dél körül bekapcsoltam a klímát, mert csak 21 fok volt, most 23.
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
5-10 fok az merre van? Itt ma is 18 fok volt és eső.Éjszaka is csak 13 fokig hűlt le. Ez persze nekem is hideg már mert én a meleget szeretem ahogy írtam, de még nem fűtöttem be, igaz most 21.1 fokot mutat a termosztát. Nálam ablakok, bejárati ajtók újak, a falon habtapéta, a padláson 25 centi gyapot. Homlokzat kívülről nincs szigetelve, de a tapéták sokat felfognak, mert 0.8 mm-es habszerű anyag és mutatós is. Ha hozzáérek, nem hidegek a falak így.
ma 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!