Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti szeretitek a panelt?

Ti szeretitek a panelt?

Figyelt kérdés
Szerettek panelban elni? Miota laktok panelban? Szamodra mik az elonyei, esetleg hatranyai? 10-bol hanyast adnal a panelra?:) koszonom a valaszokat! :)

2016. máj. 8. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

NEM!

Hála istennek már nem. Csak hátránya volt. 10-ből -10 pontot adok.

2016. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Kétlem, hogy bárki szeretné a panelt. Max öregeknek jó, ha van lift.
2016. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Laktam panelban, szerencsére most már nem. Borzalmas, élhetetlen szerintem. 10-ből 0 pont.
2016. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nincs fele bajom. Mivel egyedül élek, ezért kényelmes, hogy nem kell semmit sem csinálni. Egy házhoz nem lenne energiám, fűnyírás, tetőjavítás, egyebek. Párommal családi házban laktunk, szerettem, de mindig volt mit csinálni. Persze ketten okés volt. De egyedül nem bírnám. És egyedül félnék is családi házban. Na meg egyedül nagy is lenne. Fenntartani is könnyebb.

Szóval most tökéletes a panel. De majd ha újra lesz párom és család is, akkor laknék megint szívesen családi házban.

2016. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt mondom, hogy nyugdíjasoknak jó.


Engem zavar, hogy nincs mozgásterem, nincs kertem, nincs semmi ZÖLD, nem tarthatok kutyát, nem fekhetek ki a fűbe napozni...stb. Ehelyett van meleg, zaj, idegesítő szomszédok és sok-sok ember összezsúfolva.


Megbolondulnék, ha panelba kellene leélnem az életemet.


Fél évet laktam csak, az bőven elég volt.


10/2

2016. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szívem szerint én is kiköltöznék a panelból. De azért nem olyan rossz, mint ahogyan a többiek írják.
2016. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 acelsziv ***** válasza:
57%

Nekem nincs bajom a panellel. Jó helyen van kiváló közlekedéssel, normális a lakóközösség és a zajok sem hallatszanak át túlságosan. Nem jobban, mint vidéken az éjszakai kutyaugatás és a napközbeni szomszédos zajok.

Egyenlőre jó. Később talán váltunk de az is a helyszűke miatt lesz. De legalább sajátom.

2016. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Azért az nem gyenge, hogy egy vélemény kutatásos kérdésnél lepontozzák a választ! Sok torzultlelkű nyomorult ebben éli ki minden örömét. Azért nyomsz le, mert neked nem tetsző a válasz? Attól az még egy vélemény!

De az a legjobb, mikor egy természettudományi kérdésnél lepontozzák az egzakt jó választ és fel a bődületes baromságot.

2016. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Na melyik hülye szavazta le azokat akik tapasztalatból lehúzták a panelt?
2016. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! sajnos olyan sok valasztasom nincs, ezekszerint sok jora nem szamithatok. Azert az az egy-ket ember megnyugtatott, akinek "semmi" baja a panellal:) Megegyszer, koszonom szepen a valaszokat!


Kedves utolso! Nagyon szepen kerlek, vegyel vissza az arcodbol! Hogy van neked ahhoz barmi jogod, hogy serto jelzokkel illes?! Megnyugodhatsz, senkit nem pontoztam le - tekintve hogy most latom eloszor a valaszokat. Eloszor talan informalodni kene, aztan jaratni a szadat! ...es meg te mondod masra hogy "torzultlelku nyomorult"?! ...eszem megall.


Azert tovabbi valaszokat is szivesen fogadok! :)

2016. máj. 8. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!