Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti szeretitek Magyarországot?

Ti szeretitek Magyarországot?

Figyelt kérdés
Az embereket, a tájakat, meg mindent.Ha igen, miért? És ha nem, miért? Életkort is légyszi!

2016. márc. 11. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mindig olyan csicska, rabszolga érzés fog el mikor itthon vagyok. 21F
2016. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A tájat max, de máshol is van ilyen.

32

2016. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Elmegy minden
2016. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Máshol odaverősebb tájak vannak. Aki járt osztrák, holland, svájci autópályákon azok tudják hogy micsoda meseszép tájak vannak arrafelé. Itthon is van egykét szép táj, de semmi kirívó nincs bennük.
2016. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Országgal, emberekkel nincs baj, csak miért elmebeteg politikusokat választanak ?
2016. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A táj és konyha változatos akár a termések és ízletesek . Nyomorult aljas mindenhol van , az együgyűség zavar akár fogyasztói akár politikai szűklátókörűségben nyilvánul meg .
2016. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem az országot!

Tudatos karrierépítésnek hála egyre jobban élek. Saját véleményem szerint egyre kedvezőbb a gazdasági helyzet. Rengeteg lehetőség van. Gyakorlatilag munkaerőhiány lett az elmúlt évekbe, aki akar tud dolgozni, aki akar az tud váltani.

Konkrétan az embereket nem szeretem. Az emberek bizonyos csoportját igen. Szeretem a tehetős, bőségtudatos, ötletekkel teli és sikeres embereket. Nem szeretem a cigány/drogos/lecsúszott lumpen réteget, lenézem, és örülök, hogy szűkül az életterük. Utálom az örök elégedetlenkedőket, a változtatni képteleneket. Legjobban azokat utálom, akik megpróbálják másokba/belém bele súlykolni, hogy milyen rossz (nekem/nekünk)


Örülök, hogy egyre több és jobb szolgáltatás elérhető itthon:

- borkóstolás, élmény- gyógyfürdők, túrázó kiránduló lehetőségek, Michellin csillagos éttermek, csodás vadasparkok, olcsó túrista szállások, rengeteg kerékpárút,Balaton, Tiszató, Wakeboard, világszínvonalú stadionok, kastélyok, várak.


Kor:36

2016. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
#7 Majd ha nem megy el a fizetésem fele adóba, és nem dolgozok többet kevesebbért napi áremelkedés és forintgyengülés mellett, akkor talán változik a véleményem. Itthon akárkire ránézek, mindenkit rabszolgának látok.
2016. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

#9 Milyen mérnöki diplomád van? Milyen nyelven beszélsz?

Hajlandó vagy költözni egy prémium munkahelyért? Esetleg tanulni is? Mindegy amúgy leszrom...

Jobb is lenne, ha migrikkel mennél a kolbászkerítések országába...

2016. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is élek emiatt Magyarországon.


Tájak: 23 éves koromig éltem Magyarországon, addig mindent láttam, amit érdemes volt. Semmi nem nyűgözött le igazán. A nagy hegyeket, változatos tájat, erdőket, tavakat szeretem. Németországban élek, közel az Alpokhoz, rengeteget túrázunk de nem bírok ráunni. Sokkal gyönyörűbb, mint Magyarország!!


Az embereket... a legkevésbé. Ez volt az elsődleges oka annak, hogy eljöttem. A családom imádom, és havonta találkozunk is.De amúgy? Rengeteg pesszimista, utálkozó, irigykedő, gyűlölködő ember, a tv-ből folyik a hazugság, ha valamit máshogy csinálsz mint az átlag csak beszólnak, ha nem pörköltet eszel káposztás tésztával egész életedben akkor finnyás vagy és így tovább... egyszerűen idegtépő! Ahol élek, ott nyitottak, toleránsak az emberek, ez egy normális társadalom.

2016. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!