Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti szeretitek Magyarországot?

Ti szeretitek Magyarországot?

Figyelt kérdés
Az embereket, a tájakat, meg mindent.Ha igen, miért? És ha nem, miért? Életkort is légyszi!

2016. márc. 11. 17:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szeretnénk ha nem ez lenne.

https://www.youtube.com/watch?v=cl4WDV8n7NM

2016. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%

Gyurcsány videó? Te normális vagy, ilyen KD-s szart megosztani.

Ez egy hazug videó: Kárpátaljai ukrán kórházakban készültek a kórházas képek. Miért nem a most felújított nyíregyházi kórház 4 új szárnyát mutatják?


Minden második gyerek aki megszületik az cigány. A cigányságnak megvannak a problémái, de arról nem Orbán tehet. Arról, hogy nem tanulnak, nem dolgoznak. Lumpen módon a segélyen élnek. Na ők Gyurcsány országának a szavazó bázisa.


Menza problémák? Pont Orbánék álltak ki az egészséges életmód mellet, és tették kötelezővé a mindennapi testnevelést. Pont ők vizsgálták felül a menzákat, és nem engedik, hogy szarral etessék a gyerekeket. Pont ők vezették be a chips adót, az egészség károsító élelmiszerekre.


Legnagyobb áfa? Pont most csökkent a sertés áfája.

Mióta élek ez volt az első Január 1. Amikor nem minden drágult, hanem minden olcsóbb lett, és több lett a támogatás: Nyugdíj emelés, családi adókedvezmény emelés, CSok bevezetése, sertés áfa csökkentés, és még sorolhatnám. Korábbi években Januárban sorolták, hogy miért is fizetünk többet.


Orbán magyarországát elkerülik a befektetők?

Gyakorlatilag munkaerőhiány van az országban. Évek óta nem lehet képzett mérnököket, informatikusokat találni, de az elmúlt év óta már kétkezi munkást se találnak a gyárak. Gyakorlatilag az dolgozik, aki akar!


Fél millió magyar ment el az országból? És ki miatt?

a gyurcsány féle deviza hiel miatt. Emberek veszítették el az életük munkáját a családi házat, egy 20 e Fttal induló suzuki swift miatt, amire 13 milliót kell visszafizetni. Mint mondott gyurcsány? Akinek nem tetszik ellehet menni, hát el is menekültek sokan az adósrabszolgaság elől. Köszönjük MSZP!


A végén az ijesztgetés: Elveszik a 65 felettiek ingyenes utazását, a fiatalokat besorozzák... és közben egy Nagybányai( Erdély Románia) cigánytelepet mutatnak...



Nagyon szép propaganda videó!!


Mutatok én is gyurcsány magyarországáról:


https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY


Őszintén mondom nekem mindegy kivezeti az országot. Bárki fogja vezetni én jól fogok élni. De hazaáruló balliberális senkiházit nem akarok az ország élén látni!

2016. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

"Kárpátaljai ukrán kórházakban készültek a kórházas képek. Miért nem a most felújított nyíregyházi kórház 4 új szárnyát mutatják?"


Azért, mert az a kivétel. Az egyik rokonom 1,5 hét hónapot töltött nemrég a kórházban sugárkezelésen és kemón, majd műtötték. Jellemző vacsora: 1 szál virsli és száraz kenyér. Innivalót nem kaptak, azt maguknak kellett vásárolniuk vagy behozniuk valakivel. A műtét? Tolódott 1,5 nappal, és senki nem tájékoztatta a 3 napja nem evő, 12 órája nem ivó pácienst arról, hogy aznap meg sem fogják műteni, tehát ihat legalább. Köszönjük, FIdesz :)

Arról nem is beszélve, hogy mire minden vizsgálat, szűrés megvolt, eltelt majdnem egy év. Konkrétan egy hónap alatt le lehetett volna mindezt bonyolítani, ha lett volna időpont. De mióta Fidesz van, nincs fél éven belül időpont :) Egy vérvételre hónapokat kell várni!


"Menza problémák? Pont Orbánék álltak ki az egészséges életmód mellet, és tették kötelezővé a mindennapi testnevelést. Pont ők vizsgálták felül a menzákat, és nem engedik, hogy szarral etessék a gyerekeket. Pont ők vezették be a chips adót, az egészség károsító élelmiszerekre."


Te hülye vagy?! Nem elég, hogy 27%-os hihetetlenül magas az áfa az élelmiszereken (lásd NÉmeto 7%), még a boltokra, élelmiszeriparra egyéb adókat is kivetnek, hogy tovább drágítsanak mindent. Kit érdekel a chipsadó, amikor a VAJ, amit Németországban a Lidl-ben megkapok 99-; centért, azt Magyarországon 450 ft-ért árulják?! És nem, nem a Lidl kaszál rajta, hanem Orbán, az adókon át! Ez a gusztustalan!


"Legnagyobb áfa? Pont most csökkent a sertés áfája."

Talán ha az egészséges életmód, és nem a haverok sertéslobbija lenne a szempont, akkor nem a sertés áfáját kellene csökkenteni, hanem a zöldségekét, gyümölcsökét! (mivel a vörös húsok fogyasztása 40%-al növeli az emésztőrendszeri rák és abból adódó halálozás esélyét)


"Orbán magyarországát elkerülik a befektetők?

Gyakorlatilag munkaerőhiány van az országban. Évek óta nem lehet képzett mérnököket, informatikusokat találni, de az elmúlt év óta már kétkezi munkást se találnak a gyárak."

Te hülye vagy teljesen?! Az elmúlt években a legnagyobb a munkanélkülségi ráta, a statisztikákat azzal hamisítják, hogy a külföldön élő magyarokat magyarországi dolgozókként számolják be, illetve azokat a munkanélkülieket is, akik a 3 hónapos munkanélküli segélyre már nem jogosultak. Az 50.000 ft-os fizetű közmunka programot meg kérlek ne részletezzük.

Munkahelyek nincsenek, ahol van, ott is csak elbocsátások.


Magasan szakképzett munkaerőre lenne kereset bizonyos helyeken, de oda is csak a szimpatizánsoknak van esélye.


Egy sima munkahelyre nem lehet bekerülni, mert már a meghirdetés előtt foglalt a pozíció valamilyen Fidesz seggnyaló számára.


"Fél millió magyar ment el az országból? És ki miatt?"

A Fidesz miatt, ki más miatt?

A devizát önként vették fel a hülye emberek, de mégsem hagyta el akkoriban annyi ember az országot, mint most.

A legnagyobb különbség pedig az, hogy a sok különadót, tilalmat, a jogállam szétrablását, a jogok megfosztását, a nyugdíj elvételét NEM ÖNKÉNT vállalták az emberek, mint a SAJÁT hitelüket, aminek MINDEN kondíciójával tisztában voltak, hiszen ott állt a szerződésükben.


"A végén az ijesztgetés: Elveszik a 65 felettiek ingyenes utazását"


Remélem is. Akkor legalább fennállna az a helyzet, mint a fejlett Európa bármely részén: ha a nyugdíjas utazni akar, akkor megveszi a kedvezményes jegyét.

De nem ingyen jár heti 7x a piacra trécselni, 10x a temetőbe stb., tehát nem termel vele súlyos deificitet az országnak és ráadásul az igényeinek megfelelően közlekedik majd, mivel pénzbe kerül - nem pazarol, mint most.

2016. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

# hazug pártkatona vagy.

Tételesen tudnám cáfolni, ha lenne értelme, de nincs.


Hazug vagy, sarkítol és torzítasz, pénzért és hatalomért!

2016. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Magadról beszélsz gondolom, mert pártkatona max. az lehet, aki kormánypárti. Az ellenzék nem is tudom hogy valósítaná meg a "hatalom" jutalmat.


Egyébként liberális és zöld beállítottságú vagyok, jelenleg nincs olyan párt a magyar felhozatalban, amire szavazhatnék kb.

2016. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A gyakorikerdesek-et szeretem itt. Most is vidám hozzászólások születtek vallási témával kapcsolatban. Mert lássuk be a politika már vallás. "Én azt hiszem, hogy..."


Az emberek között vannak kellemesek és nem kellemesek, ahogy másutt is. A tájak között van szép, és kevésbé szép, ahogy másutt is. Nagy hegyeink már tényleg nincsenek, így abban itt nem tudunk gyönyörködni.

Mivel kicsi az ország, és legtöbb vidéke lakott, így nemigazán lehet úgy elmenni túrázni, hogy elvesszünk a "rengetegben", ezt hiányolom valamennyire.

Éltem több másik országban is rövid időket, mindenütt tudtam jól érezni magam, vagy valamiért rosszul.

Hamarosan változás áll be -érződik minden téren-, és tartok tőle. Lehet utána jobb is de rosszabb is...

34

2016. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mondjuk nem gondoltam, hogy páran még kicsit össze is vesznek...
2016. márc. 13. 08:22
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

A balibbant bérrettegő szocik mindenhova oda okádnak.

Próbálják beléd sulykolni, hogy neked milyen rossz!

Arról lehet megismerni őket, hogy egyetlen pozitívumot sem tudnak mondani erről a rendszerről. Teljesen hiteltelenné teszi őket, egyből tudja az ember egy komcsival van dolga.

2016. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te szereted Magyarországot?

Mi az amit szeretsz és mi az amit nem?

Amit nem szeretsz azért mit teszel, hogy megváltozzon?

2016. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én szeretem Magyarországot, de az embereket nem. Egy kis faluban nőttem fel amit mindig is szerettem, most is. Már egy éve külföldön élek, sokkal jobban mint otthon, és az emberek miatt költöztünk el. Egy hete haza utaztunk, és nagyon nehezemre esett otthagyni a falut, és a régi barátaimat, viszont soha nem költöznék vissza Magyarországra.
2016. márc. 13. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!