Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy oldjam meg az albérletet?

Hogy oldjam meg az albérletet?

Figyelt kérdés
Rokkantnyugdíjas vagyok mellette 4 órában dolgozok. Összes havi bevételek 150000 forint. Debrecenben az átlagos albérlet egy lakás esetén 160000 forint plusz rezsi. És még valamiből kaját is kéne vennem. Nincs más lehetőségem csak a hajlektalanszallo?

ma 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

1. Bérelj szobát

2. Igyekezz növelni a bevételt: másodállás, másik meló stb

ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Te tudsz Debrecenben masodallast nekem? Itt Debrecenben a szobákat általában nőknek vagy diákoknak adják ki azok közül amik fent vannak az interneten.
ma 08:17
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván volt egy folyamat ami ide vezetett.

Hol laktál 5 éve?

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
5 éve otthon laktam. Elárverezték a házat.
ma 08:49
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az a kérdés hol laktam hanem hogy hol fogok lakni?
ma 08:51
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Azért kérdés, mert segít megerteni a helyzetet.

Ha learverezték a házadat, akkor valószínű hiteltartozasod volt amit nem fizettél.

Az, hogy 150ezer a nyugdíjad, azt feltételezi, hogy feketén vagy egyáltalán nem dolgoztál korábban.


Mind rossz döntések sorozata.


Most pedig, hogy nehéz helyzetbe kerültél elvárnád, hogy oldja meg a problémádat a társadalom.


Persze, lehet, hogy nem így történt, mivel nem írtad le, csak találgatni lehet...


Keresd meg az önkormányzatot, kérj segítséget!

ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem 150 ezer a rokkant ellátások hanem sokkal kevesebb. A havi bevételek 150000 forint ami az ellátás plusz a munkabér összege. Hiteltartozasom nekem nem volt. Hanem a testvéremnek volt tehát ez sem igaz hogy lett volna tartozások. Feketén soha nem dolgoztam. Évekig voltam közmunkás. Az hogy nem dolgoztam az egy ordas hazugság.
ma 09:32
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem Debrecenbe kell költözni, gondolom vannak arra faluk is, ott kell keresgélni.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6 - Gyakorlatilag egyik feltételezésed sem jött be...


Az önkormányzat segítségétől akár éhen is lehet dögleni!


Ha pl. Sámsonkertben, vagy Kis/Nagymacson bérelne lakást, az valóban olcsóbb - valamivel.

Az sem ártana, ha egy új munkahelyet néznél - hihetetlen mennyiségű munka van most Debrecenben!

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az interneten csak Debrecenben van meghirdetve albérlet a Hajdú Bihar megye Ben.
ma 10:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!