Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy oldjam meg az albérletet?

Hogy oldjam meg az albérletet?

Figyelt kérdés
Rokkantnyugdíjas vagyok mellette 4 órában dolgozok. Összes havi bevételek 150000 forint. Debrecenben az átlagos albérlet egy lakás esetén 160000 forint plusz rezsi. És még valamiből kaját is kéne vennem. Nincs más lehetőségem csak a hajlektalanszallo?

ma 07:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
A legfontosabb kérdés ami ott van fenn a fejlécben.
ma 14:50
 23/26 anonim ***** válasza:

Nincs más lehetőségem csak a hajlektalanszallo?

De van, tobb penzt keresni rendes alberletre. Tehat fennall a kerdes, hogyan tudsz tobb penzt keresni?

ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 mindentudó99 ***** válasza:
#22 Az is ott van hogy rokkantnyugdijas vagy te magad írtad majd kikéred magadnak hogy olyan nincs is. 44 éves korodra már lehetne valamid én most vagyok ennyi és van egy hitelmentes kertesházam falun. Sok spórolással és munkával persze. Biztos nem voltál mindig rokkant. Egy romos tanyát minimum vagy valamit össze kellett volna már hozni ennyi idős korodra ahol meghuzhatod magad legalább. Az ember nagyrészt maga tehet a sorsáról . Tudom ez kegyetlenül hangzik de így van.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 mindentudó99 ***** válasza:
Mellesleg olyan nincs hogy nem vesznek fel sehova. Ma csak az nem dolgozik aki nem akar. Nem most mikor még nem voltál rokkant . Van aki 20 éve munkasszállón lakik amit a munkaadó biztosit ingyen. Sokan ilyen helyen pár évet lehúznak spórolnak önerőre és vesznek házat lakást. Elmentek az évek most meg ellehetetlenültél. Ez van. Ninvs mar szocializmus 35 éve vége az állami gondoskodásnak
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Na most elárverezték vagy összedőlt??? .... Esetleg az asszony dobott ki? Vagy mi van???


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__12815153-h..


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__alberlet__12815298-ak..

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!