Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az alberlok másfajta embernek...

Az alberlok másfajta embernek érzik magukat eletstilusban attól hogy nem akarnak házat venni?

Figyelt kérdés

ma 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem nem akarnak, nem tudnak.

Én belekényszerültem. Oké, előnye is van, persze, meg állati nagy mákom is volt, szavam nem lehet.

De ettől még ugyanolyan ember vagyok, mint akárki más.

ma 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
ma 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elèg lökött kèrdès.
ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenki tudja megengedni magának, hogy lakást vegyen. A hitel sem érhető el akárkinek. Főleg aki egyedülálló, így csak a 300 ezres fizetése van ingatlan fedezet nélkül.
ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyen réteg nincsen. Itt mindenki akar saját lakást.


Nyugaton jelemző az, hogy szeretik az albérletekhez járó mobilitást, lehet vándorolni másik városba azonnal, ha beugrik egy jobb munkalehetőség. Nálunk nincsenek jobb munkalehetőségek... a mi jobb munkalehetőségeink is nyugaton vannak...

ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Embertől függ milyen és nem attól hogy hol lakik.

A kérdésed mögött nyilván van valami sztori, beszólt talán egy "albérlő" vagy más történt, ennek ismerete nélkül nem fogsz neked megfelelő választ kapni.

ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én laktam otthon szülőkkel és laktam albérletben egyedül is,de mindig is akartam egy kis saját lakást.

2017-ben vásároltam meg a lakásomat hitellel.

A hitelem törlesztőrészlete most alacsonyabb,mint amennyit annak idején fizettem az albérletben.

ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!