Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élnétek vagy nem élnétek az...

Élnétek vagy nem élnétek az USA-ban, lennétek amerikaiak?

Figyelt kérdés

Én kétszer voltam eddig az USA-ban, egyik alkalommal egy nyári taborban dolgoztam, majd egyedül és szülőkkel utaztunk. Utána második alkalommal meg szüleimmel utaztam pár hetet. Nekem amúgy sok minden tetszett, de azért nem minden. Ismerősömet orvoshoz kellett vinni, és hiába volt biztosítasa, így is valami 100 ezret kellett pluszba fizetnie. Akkor ami nem tetszik, hogy hatalmasak a tavolságok, nem igazán van tömegközlekedés, csak a nyugati parti nagy varosokban. Los Angeles régióban csak a hajléktalanok használják.



Kívancsi vagyok más véleményére is.



szept. 15. 14:55
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%
Nem voltam még amerikába de nem élnék ott! Turistaként sok mindent bejárnék de az ottani társadalom nagyon idegen nekem arról nem beszélve hogy az amerikaiakat nem véletlen utálja a világ! Ha 20 évvel ezelőtt lenne akkor csábító lehetne de manapság semmi pénzért!
szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de nem bárhol. Ha az ölembe hullana egy lehetőség, hogy legálisan, relatív jó pénzt keresve élhetek egy fejlett környéken, akkor már pakolnám is a bőröndömet. De egy iowai kukoricafarmon nem élnék, ahogyan egy nagyváros drogoktól és bandáktól hemzsegő negyedében sem.
szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Kanadában nagyon szívesen élnék. Az USÁ-ban viszont nem. Túl sok a vallási megszállott fundamentalista és a fegyverbolond.
szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

"nem beszélve hogy az amerikaiakat nem véletlen utálja a világ! "


Kikre gondolsz a "világ" alatt? Pár ultranacinalista orosz meg egyéb nemzetiségű neonáci, illetve az iszlám szélsőségesek?

szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Kanada vagy ausztrália inkább. USA az mediocre.
szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%

#4


Amerika végigbombázta az arabokat! Nem csak az iszlám állam arabjai utálják amerikát, lebombázta japánt, lemészárolta az indiánokat! Lebombázta jugoszláviát, polgárháborút robbantott ki chillében! Folytassam? Afrika elsöprő többsége orosz és kína barát és kis híján amerikai zászlót égetnek! A világ lakosságának túlnyomó része gyűlöli az USA t okkal!

szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Én is azt látom, hogy nem népszerű az USA. Top hatalomként visszaéltek a helyzetükkel és mind belföldön mind külföldön a hatalmasokat hozták csak még jobb helyzetbe a többieket meg lejjebb nyomták.
szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Turistaként sok helyet megnéznék, de tényleg sok a bolond, akik fegyverrel mászkálnak. Kanada nekem is sokkal szimpatikusabb, ők jobban tisztelik szerintem a személyes teret is. Másnak ez lehet kirekesztés vagy túl nagy távolságtartás, de nekem nagyon tetszik. És amúgy meg egy elfogadó kultúra, ahol van lehetőség mindenkinek, aki tisztességesen akar élni.
szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

" A világ lakosságának túlnyomó része gyűlöli az USA t okkal!"


Ja a világ túlnyomó része annyria gyűlöli az USA-t, hogy ahol civilizált és jóléti társadalmak vannak, ott még az USA kritikusok is az USA luxus és popkulturális termékeit élvezik.

szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az USAt gyűlölik sokan, max az USA külpolitikáját. Ha nagyon gyűlölné mindneki, akkor miért van mindenhol globalizmus? Miért van mindenhol mcdonalds?
szept. 15. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!