Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem kedvelik annyira az...

Miért nem kedvelik annyira az amerikaiak Kamala Harrist?

Figyelt kérdés

Évekig nagyon népszerűtlen volt, most állítólag Biden visszalépésével népszerűbb lett, de ettől tekintsünk el.


Valami okból nem volt kedvelt, de miért? Mondott vagy tett valamit?

Köszi a válaszokat!


júl. 26. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Fekete, lmbtq, lezbi, soroljam?
júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én sokat nem tudok róla, de a fekete már nem számít. Obama például népszerű volt.


Leszbi? Láttam a férjét a híradóban, de lehet én vagyok tájékozatlan és a "férje" nő volt, bár férfinek tűnt.

júl. 26. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Mert kb. annyit szól Kamala mellett, hogy nem Trump. Ez olyan, mint az Orbán vagy Gyurcsány, mindkettő mellett az szól, hogy legalább nem a másik.

Kamala Harris teljesen hülye, az üres locsogás az egyetlen amiben jó. Ő nem tud jót vagy rosszat tenni vagy mondani, mert képtelen magától gondolni bármit.

Persze a woke elmeháborodottak szerint az vele a baja mindenkinek aki nem bírja, hogy színes bőrű, és hogy nő…

júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


A nő sem indok. Clintonné is népszerű volt, de Kamala állítólag nagyon népszerűtlen (volt elnőkjelöltsége előtt).

júl. 26. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:

"nagyon népszerűtlen volt, most népszerűbb lett, de ettől tekintsünk el"


?? :D Milyen kérdés ez? Miért tekintsünk el attól, ami ellentmond a kérdésedben megfogalmazott állításnak? :)

júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Mert évekig népszerűtlen volt állítólag még a demokrata szavazók egy részénél is. Ennek az oka érdekel, nem az hogy most mindenki hirtelen dicséri és tamogatja.

júl. 26. 11:48
 7/9 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Messziről lerí róla hogy csak egy báb lenne ha megválasztanák, nincsenek önálló gondolatai se, csak a polkorrekt mantrára futja tőle. Vele szemben meg ott van Trump 4 év elnöki tapasztalattal meg egy csomó olyan tulajdonsággal és állásponttal amiért a ballibek legszivesebben kivégeznék, de aztán ha 10 percig hallgatod őket egymás után akkor rájössz hogy jobb ha egy nagyhatalom irányítása az államférfi Trump kezében lesz, mint egy ilyen Kamala-féle csodabogárkánál.
júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nő, fekete, nem maga szülte a gyerekeit, hanem örökbe fogadott kettőt. Sajnos a bigott heteró, fehér jobbereknek ezek intő jelek.
júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!