Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élnétek vagy nem élnétek az...

Élnétek vagy nem élnétek az USA-ban, lennétek amerikaiak?

Figyelt kérdés

Én kétszer voltam eddig az USA-ban, egyik alkalommal egy nyári taborban dolgoztam, majd egyedül és szülőkkel utaztunk. Utána második alkalommal meg szüleimmel utaztam pár hetet. Nekem amúgy sok minden tetszett, de azért nem minden. Ismerősömet orvoshoz kellett vinni, és hiába volt biztosítasa, így is valami 100 ezret kellett pluszba fizetnie. Akkor ami nem tetszik, hogy hatalmasak a tavolságok, nem igazán van tömegközlekedés, csak a nyugati parti nagy varosokban. Los Angeles régióban csak a hajléktalanok használják.



Kívancsi vagyok más véleményére is.



szept. 15. 14:55
1 2
 11/18 Jeffrey Spender válasza:

Én Floridát, Texast, Oregont, és a Nagy Tavak környékét próbálnám ki.


Hawaii, sőt Guam az mennyire számít az USA-nak ? Formálisan tagállam, illetve külbirtok, de gyakorlatilag mintha külön szigetországok lennének a Csendes-óceán közepén ...

szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Nem.

szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11) hát figyelj, az USA része. Ott is voltam szerencsére, de csak Big Islanden, ahol Honolulu van ott sajnos nem. Remélem eljutok majd még egyszer. Hawaii több szigetből áll: Big Island (az a legnagyobb, ott van a híres vulkán nemzeti park), Kauai, Oahu, Maui.


Nagyon klassz amúgy, és igen ez egy szigetállam, van saját parlamentje, az USA része.


Oregonban sajnos nem voltam, elvileg nagyon szépek a tájak. Ha mész oda szerintem elõször a Keleti Parton érdemes kezdeni: Newy York, Philadelphia, Washington DC, Niagara-vízesés, Boston. Majd érdemes lerepülni Miamiba. Nekem ez volt az elsõ utam, nagyon pörgõs volt, kb 2 hét volt bejárni.


Második utam a nyugati parton meg Hawaii-on volt. Itt Californiat, Arizonat, Nevadat, Utah államot érdemes megnézni. De am valóban annyi szép hely van ott, csak baromi nagyok a tavolságok. Volt olyan nap emlékszem, hogy kb 5-600 kmt vezettünk és még mindig ugyanabban az államban voltunk.

szept. 15. 20:22
 14/18 Jeffrey Spender válasza:
100%

# Kérdező


Nekem az unokanővérem élettársa pont a Nagy Tavak környékéről való, ott kezdenék, amint kijutok valamikor oda.

szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Chiago, vagy Detroit-ban? Ezekre a helyekre én is el szeretnék jutni.
szept. 15. 21:07
 16/18 anonim válasza:
Igen szeretnék kijutni..Igaz nem mindenkinek jó ez az ország..De én pl tudnék ott élni..Szóval dollgozom rajta ..
szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
33%
Nyílván nehéz átlátnia rendszerüket egy volt kommunista országból jövőnek nem nekem nem az..
szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy valaha is az USA-ban éljek, nincs ilyen álmom.
szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!