Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik nem akarnak...

Azok a lányok akik nem akarnak párkapcsolatot: milyen előnyöket véltek felfedezni az egyedüllétben?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint:


1. Szabadon hozhatommeg a saját döntéseidet, és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Teljes mértékben én irányítom az életem.


2. Nagyjából a saját időbeosztásom szerint élhetek, anélkül hogy valaki más időbeosztását figyelembe kellene venned. És az utazásaimat, programjaidat könnyebben szervezhetem meg.


3. A pénzügyeimet teljes mértékben én irányíthatod, és úgy költhetek, ahogy jónak látom.


4. Nem kell azon stresszelnem,hogy mikor jön a páromnak valami kattanása és csal meg



júl. 18. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Miért pont a lányoktól kérdezed?


Mindennek megvannak az előnyei is meg a hátrányai is fiúk, meg lányok számára is. Meg kell tudni látni az előnyeit az egyedüllétnek, igen.


De azért az se jó, ha nagyon belelovallja magát közben valaki, hogy ez már mindig így marad, nem jó, ha arra rendezi be az életét, hogy mindig egyedül lesz, úgyhogy tökmindegy, ha nem mosogat el hetekig, vagy ilyesmi. Nem. Élvezni kell a pillanatnyi előnyeit, de közben készülni arra, hogy milyen lesz, ha majd nem leszel egyedül.

júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Még zaklató exek után ki se gyógyultam. Tele vagyok félelmekkel ha kopognak összerezzenek, nem merek munkahelyet váltani meg stb mikor írnak (googles számról évek mulva is), akkor tudom hogy ez még mindig azon pörög hogyan árthatna nekem, évek mulva is.


Ismerkedéskor ha erőltetnek kocsiba beszállást vagy egy ismerősöm visz el valahova az én megkérdezésem nélkul már emelt hangon utasítom el és menekülőre veszem. Még ezek mennek.

júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezzel sokan csak győzködik magukat, hogy nekik mennyire jó egyedül.
júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Én férfi vagyok, de személy szerint:


1. A döntéseimet szabadon hozom meg, saját magam irányítom az életemet. De szívesen alkalmazkodnék ahhoz akivel megosztanám az életemet.


2. Megvan a saját időbeosztásom, de szívesen igazítanám a leendő páromhoz. Az utazásaim és programjaim pedig vele közösen tervezném. Persze mindkettőnknek szüksége van néha énidőre is.


3. A pénzügyeimet én irányítom és a realitás talaján maradva úgy költekezem, ahogy jónak látom. Viszont szívesen spórolnék és csoportosítanék közös, távlati célokra.


4. Nem stresszelek azon hogy megcsalnak-e, aki menni akar az menjen. A hűség számomora egy alap dolog.

júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ismerkedéskor ha erőltetnek kocsiba beszállást ... már emelt hangon utasítom el és menekülőre veszem."

Még szép! Ebben nincs semmi furcsa. Ha bárki bármit erőltetni akar, nagyon is menekülj!


"vagy egy ismerősöm visz el valahova az én megkérdezésem nélkul"

Ezt mégis hogy kell elképzelni?


"írnak (googles számról évek mulva is)"

Miért nem tiltod le őket?

júl. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Amiket felsoroltál az mind igaz, de nálam inkább az van, hogy nem értem/tudom, hogy milyen előnyökkel járna egy párkapcsolat. Mik az előnyei? Miért lenne jobb nekem, ha együtt élnék/összeházasodnék valakivel? Egy jó okot nem tudok mondani, hogy mit adna egy férfi az életemhez.
júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

"nem értem/tudom, hogy milyen előnyökkel járna egy párkapcsolat. Mik az előnyei? Miért lenne jobb nekem, ha együtt élnék/összeházasodnék valakivel? Egy jó okot nem tudok mondani, hogy mit adna egy férfi az életemhez."

Amíg nem tudsz jó okot, addig nem is érdemes!

júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most nem lettem okosabb, 7-es. Legalább felhozhattál volna egy okot, hogy megcáfolj...
júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem ezzel sokan csak győzködik magukat, hogy nekik mennyire jó egyedül."


Aha biztos azért küldtem el minden próbálkozót 15 év átlagában.

És találtam ki munkahelyen is egy fiktív kapcsolatot, hogy hagyjanak már békén.


Egyébként az, hogy szabadon azt csinálsz amit akarsz és senkihez nem kell alkalmazkodjál.

Ha egész nap sorozatokat nézek vagy ülök a gép előtt azért sem szól be senki.

júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Most nem lettem okosabb, 7-es. Legalább felhozhattál volna egy okot, hogy megcáfolj..."

Nem akartalak megcáfolni. Amikor már elég érett valaki egy kapcsolatra, akkor fogja érezni magától is, hogy milyen előnyei lennének. És ha egy adott kapcsolat már elég érett arra, hogy összeházasodjanak, akkor áldásom rájuk, de csak azért, mert "az úgy szokás", nem kell se házasodni, se összebútorozni senkivel, de még csak egy összebútorozás nélküli kapcsolatba se kell belemenni. Akkor sem, ha bármilyen jó érveket hallasz másoktól! Szerintem konkrétan krvlkodás, ha csak az előnyök miatt megy bele valaki egy kapcsolatba. Azt meg inkább ne. Amíg nem tudja két ember mindenestül elfogadni egymást, nem csak az előnyökkel hanem a hátrányokkal együtt is, amiket ők ketten bele tudnak vinni egy esetleges kapcsolatba, addig mindkettőjüknek jobb, ha külön vannak.

júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!