Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik nem akarnak...

Azok a lányok akik nem akarnak párkapcsolatot: milyen előnyöket véltek felfedezni az egyedüllétben?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint:


1. Szabadon hozhatommeg a saját döntéseidet, és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Teljes mértékben én irányítom az életem.


2. Nagyjából a saját időbeosztásom szerint élhetek, anélkül hogy valaki más időbeosztását figyelembe kellene venned. És az utazásaimat, programjaidat könnyebben szervezhetem meg.


3. A pénzügyeimet teljes mértékben én irányíthatod, és úgy költhetek, ahogy jónak látom.


4. Nem kell azon stresszelnem,hogy mikor jön a páromnak valami kattanása és csal meg



júl. 18. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egész nap sorozatokat nézek vagy ülök a gép előtt azért sem szól be senki."

Pillanatnyilag jó ez, de azért hosszú távon nem attól lesz egyre szebb a világ, ha egyre többen egyre több időt töltenek sorozatok nézésével, lássuk be...

júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Pillanatnyilag szerintem senkinek semmi köze a másik életéhez és maradjunk ennyiben.
júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert te egy barlangban élsz? Én társadalomban.
júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha eljutunk majd arra pontra, hogy a társadalom felfogja, hogy nem mindenki attól boldog amitől egyes emberek akkor majd egy jobb világban fogunk élni.


Addig is mindenkinek magánügye a saját élete.

júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ha eljutunk majd arra pontra, hogy a társadalom felfogja, hogy nem mindenki attól boldog amitől egyes emberek akkor majd egy jobb világban fogunk élni."

Jó, mondjuk legyen ez a cél. Ehhez mennyivel visz közelebb, ha egész nap sorozatokat nézel?

júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!