Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A pápa mért használja fel a...

A pápa mért használja fel a karácsonyt, a szeretet ünnepét is arra, hogy a melegeket gyalázza?

Figyelt kérdés
A karácsonyi beszédében annyi gyűlölködés van, hogy megdöbbentő. Habzik a szája. Mért kell a karácsonyt arra használni, hogy uszítsa az embereket egymás ellen?

2012. dec. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
kérdező, a hozzászólásaid alapján nem tűnsz ostobának, emiatt is van az, hogy nem értem, miért írsz ilyen hülyeségeket. ahogy azt korábban leírták, nem tudsz ellene tenni, és európában valószínűleg nem fognak üldözni sem érte. én személy szerint (ha érdekel a véleményem) sem tartom helyesnek a melegséget, az én nézeteim szerint természet ellen való. viszont azt is belátom, hogy ez ellen nem tehettek semmit. amíg nekem nem kell végig néznem hogyan smároltok az utcán és vonultok fel parádés színes ruhákban addig azt csináltok amit akartok. most elkanyarodtam egy másik irányba a melegfelvonulás felé :(
2012. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Most így már a karácsony elmúltával reagálva: meghallgattam a Szentatya karácsonyi beszédét, egy szóval nem emlegette a homoszexuálisokat. Elmondta a karácsony tartalmát, és felhívta a világ figyelmét arra, hogy tegyenek meg mindent a békéért, kiemelte Szíriát, a palesztin-izraeli konfliktust, Kínát, Nigériát, Egyiptomot. Szó sem esett a melegekről.

Így tehát ez a kérdés innentől kezdve nem más, mint egy egyszerű provokáció.

2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

21:42


Ne azt a karácsonyi beszédet hallgasd, amit szenteste mondott.

2012. dec. 30. 14:15
 64/68 A kérdező kommentje:
Egy csomó link van már itt.
2012. dec. 30. 14:15
 65/68 anonim ***** válasza:
Eddig semmi bajom nem volt a melegekkel, de most, hogy olvastam a kérdező fröcsögését, kezdem azt gondolni, revideálnom kell a nézeteimet.
2013. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

02:03


Ha nem tetszik, akkor utálj engem, de a többi melegnek ehhez semmi köze.

2013. jan. 2. 02:08
 67/68 A kérdező kommentje:
Röhej, hogy a pápa fröcsög rám és még csak meg se védhetem magam!!!
2013. jan. 2. 02:09
 68/68 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy régi a kérdés, de ma még aktuálisabb!!!


Én melegként undorodom a kérdező stílusától! S mivel ennyire agresszívan nem fogadja el a nem melegek véleményét, azt is megértem, hogy éppen az ilyen agresszív melegek miatt rossz a melegek megítélése!

A kérdező szerintem egy jól megfizetett LMBTQXYZstb... ügynök lehet, talán az unszimpatikus pride egyik aktív és provokatív szervezője...

2020. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!