Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A pápa mért használja fel a...

A pápa mért használja fel a karácsonyt, a szeretet ünnepét is arra, hogy a melegeket gyalázza?

Figyelt kérdés
A karácsonyi beszédében annyi gyűlölködés van, hogy megdöbbentő. Habzik a szája. Mért kell a karácsonyt arra használni, hogy uszítsa az embereket egymás ellen?

2012. dec. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
2012. dec. 23. 13:01
 42/68 anonim ***** válasza:
81%

"Sok szülő tagadja meg a meleg gyerekét pusztán a keresztény vallás miatt"


Sok szülő tagadja meg a gyerekét csupán azért, mert meleg.

Pontosabban így van sajnos.

2012. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

13:10


Ennek az esetek 80%-ban a vallás az oka.

2012. dec. 23. 13:35
 44/68 anonim ***** válasza:
85%

Lényegtelen erről vitázni. Úgy sem értek el ezzel semmi célt.Ahogy az minden vezetőnek, az egyháznak is muszáj uszítania az embereket egymás ellen valami módon, hogy ne az egyház hibáival foglalkozzanak, hanem utálják egymást az emberek. Ez már egy jó rég óta bevett, elég jól működő módszer.

Én nem vagyok vallásos, legalábbis keresztény semmiképpen sem, meleg vagyok. De ettől független is meg van a véleményem az egyházról. Azt már hagyjuk is, hogy egy bármilyen orientációjú normális ember ránéz a pápára és megmondja hogy valami nincs rendben vele.. Ott is csak a pénz és a hatalmi játszma volt az uralkodó mikor ezt megválasztották. csúnyábban fogalmazva én lesz*rom a pápát és a kijelentéseit.:)

Egy szó mint száz, mindenkinek kellemes, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!:))

2012. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 RhisiartK ***** válasza:
54%

Egy kicsit át kéne gondolni a dolgokat. Ez mindenkire vonatkozik. Ha valaki kiteszi otthonról a gyerekét, mert meleg, az nem a Pápa, vagy a vallás hibája, hanem azé a szülőjé, mert még a saját vallásának legfőbb mondanivalóját se érti, ami a szeretet lenne. Nem értem az ilyen szülő, hogy nevezheti magát istenhívőnek.


Én katolikusnak vallom magam, 12 évig jártam katolikus iskolába és mégsincs semmi bajom a melegekkel. Mindenki úgy él, ahogy akar, amíg másokat nem bánt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a vallásnak, a kereszténységnek... semmi köze a gyűlölködéshez. Az egy rossz emberi tulajdonság, és mint tudjuk a Pápa is ember, én is, a kérdező is...

2012. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
72%
Azért használja fel, mert egy vén irigy fasz, aki még kép mutató is. Az bezzeg nem zavarja, hogy a fajtája gyerekeket molesztál, az bezzeg igen, ha két felnött egynemü személy szereti egymást. Röhej az egèsz.
2012. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

16:11


Ha a pápa meg az egyház uszítja, akkor a felelősségük igenis nagy.

2012. dec. 26. 18:52
 48/68 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert 1. a Karácsony nem a szeretet ünnepe, 2. engem sem izgat ha egy b.zi akarja megszabni h a pápa mit csináljon, ergo téged se érdekeljen
2012. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
50%

Ne sajnáltassátok magatokat, mert szánalmasak vagytok. A pápa minden szavát kiforgatjátok, azt látjátok bel, hogy utál titeket. Pedig nem. A keresztények senkit sem utálnak, max. azt, amit tesznek. Mint Jézus: a bűnöst szereti, de a bűnt gyűlöli.

Így van ezzel a pápa, megén is. Szeretjük a melegeket, mindenkit szeretünk, csak azt nem, amit csinálnak. És egyelőre neked habzik a szád az alátámasztatlan vádaktól. Kérlek, nyugodj meg, a pápa nem gyaláz titeket.

2012. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

11:25


A pápa akarja megszabni, hogy a melegek mit csináljanak és uszítja ellenünk az emberek. Már megvédeni sincs jogunk magunkat, mint Oroszországban?

2012. dec. 27. 15:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!