Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A pápa mért használja fel a...

A pápa mért használja fel a karácsonyt, a szeretet ünnepét is arra, hogy a melegeket gyalázza?

Figyelt kérdés
A karácsonyi beszédében annyi gyűlölködés van, hogy megdöbbentő. Habzik a szája. Mért kell a karácsonyt arra használni, hogy uszítsa az embereket egymás ellen?

2012. dec. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
68%
Meglepődnék, ha normálisan szólalna meg. Engem a hideg ráz tőle, elég csak ránézni. Nem vagyok vallásos, de nem értem, hogyan választhatták meg pápának.
2012. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
64%
Biztos irigy, mert az ő kukacára nem jut .... :)
2012. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
59%
Kapna tőlem az a vénember egy parasztlengőt :D :D
2012. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
33%

Te miért használod fel a gyakorikerdesek.hu-t arra, hogy a pápát gyalázd?


Ebben a kérdésben annyi ferdítés van, hogy megdöbbentő. Habzik a szád. Miért kell a GYIK-et arra használni, hogy uszítsd az embereket egymás ellen?

2012. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
40%

"karácsonyi beszédében annyi gyűlölködés van"

Idéznél?

2012. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
16%
azt tudjuk, hogy a r.k. egyház miképp viszonyul a melegekhez. de a pápa most konkrétan, karácsonnyal kapcsolatban mit mondott és hol? mert én nem hallottam mostanában semmi ilyet
2012. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
A pápa tudomásom szerint a karácsonyi beszédét karácsonykor szokta elmondani. A tavalyiban nem esett szó a melegekről, az ideit meg még nem mondta el. Te hol hallottad?
2012. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
A héten már másodszor habzik a szája a melegek ellen. Pár napja valami béke beszédben alázta a melegeket. Kisebb tüntetés is volt emiatt.
2012. dec. 22. 13:58
 9/68 anonim ***** válasza:
64%

Te miért használod fel a karácsonyt, a szeretet ünnepét arra, hogy a Katolikus Egyház látható fejét, a pápát gyalázod? Ráadásul úgy, hogy most így már megmondom, hogy érvedet nem tudod alátámasztani se idézettel, se normális hivatkozással (angsúlyozom, normális hivatkozással, és ne egy szenylapból kiragadott 2 sorral).

Akinek habzik a szája az jelen pillanatban te vagy. Sebaj, ez egy általános emberi dolog, hogy kivetítjük másokra a pszichés frusztrációinkat.. Vagy lehet, hogy csak szimpla szövegértelmeési gondjaid vannak.

Egyébként meg hadd csatlakozzak az előttem szólókhoz, karácsonyi beszédet karácsonykor szokott mondani, ma dec. 22-e van, nem tudom, hogy miről beszélsz.

2012. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Új világrendet és világkormányt is akar - ez is volt a beszédben - ami majd erkölcsileg felügyeli az emberek dolgait. Gondolom a melegek meg mehetnek Auschwitzba.
2012. dec. 22. 14:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!