Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A pápa mért használja fel a...

A pápa mért használja fel a karácsonyt, a szeretet ünnepét is arra, hogy a melegeket gyalázza?

Figyelt kérdés
A karácsonyi beszédében annyi gyűlölködés van, hogy megdöbbentő. Habzik a szája. Mért kell a karácsonyt arra használni, hogy uszítsa az embereket egymás ellen?

2012. dec. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

14:36


a magyar kurir szépen megcenzúrázta.

2012. dec. 22. 14:41
 22/68 A kérdező kommentje:

[link]


ez is egy cikk a karácsonyi beszédről.

2012. dec. 22. 14:46
 23/68 anonim ***** válasza:
36%
De örülök, hogy kimoderálták, amit iderókázott valaki nemrég...elképesztő, mi megy itt.
2012. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem uszít az a vénember senki és semmi ellen, mivel kb. O hitele van nálam, de egyébként nem is foglalkoztat különös képen, hogy mit mondd, ne foglalkozz vele... Beszélnek össze vissza a vezetők, tök mindegy, hogy világiak, vagy épp nem azok.
2012. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
68%
Így igaz, nem kell foglalkozni vele, a prédikációi előtt meg hulljanak térdre a hívők.
2012. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
71%

A pápa nem a karácsonyt használja, pusztán egy igen aktuális erkölcsi kérdésről beszél, amihez igencsak joga van. Vagy rá nem vonatkozik a szólásszabadság joga?

Az Egyház a Szentírás alapján azt vallja, hogy az ember eleve férfinak vagy nőnek születik, és a házasságfogalma egy férfi és egy nő életkapcsolatát jelenti. Ebbe nyilvánvalóan nem fér bele a gender-elmélet és homoszexuálisok házassága.

Nem habzik a szája, hanem kifejti az Egyház tanítását. Ez nem gyűlölködés, nem uszítás. Amit te csinálsz, az azonban az.

Aki szerint a Magyar Kurír "megvágja" a pápa beszédét, a fent említett meleg honlapok azonban nem, azoknak ajánlom, hogy olvassák inkább el az eredetit:


[link]

2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
18%
Attól függetlenül,hogy a melegek valóban elmehetnének a holdra szerintem is,a Pápa egy kőkeményen démonizált ember.
2012. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
57%

cikkek sajna angolul van... tenyleg uj vilagrendrol beszelt... a kis hitler tanonc...

[link]

[link]


De mivel pedofilia ugye konkretan neki is volt 12 eves kisfiuaval... Ezert a szemembe o is meleg... Ezert nekem az egesz eleg morbid faszsag...

2012. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
21%

Biztosan ismeritek a viccet:

Cohn találkozik Grünnel, aki bőröndökkel utazni készül.

-Hová mész?- Kérdezi. - Kivándorlok Amerikába. Tudod régen azt mondták, a homoszexualitás bűn. Aztán azt, hogy betegség. Most természetes dolognak veszik.

Nem akarom mrgvárni, amíg kötelező lesz! -

2012. dec. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos a hülyeség már kötelező van téve, nincs hova kivándorolni.

Mellesleg azt bírom, hogy olyan mondja meg a véleményét a melegekről, meg okoskodik a helyzetükről, aki nem is éli át a helyzetet.

A pápa meg nem tudom mit mondott, de tényleg nem ártott volna linkelni valami forrást legelőször. De szerintem is fura képe van az ipsének.

2012. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!