Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért tiltja az egyház a...

Miért tiltja az egyház a klónozást?

Figyelt kérdés

A prófétai időkben ez még nem volt lehetséges.

Miként ítélhetik meg, hogy jó e, vagy rossz?

Különben az Úr is hasonlót művelt, Évát egy oldalbordából...



2012. okt. 2. 17:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Van itt jónéhány szűklátókörű ember, aki azt hiszi, hogy a tudománynak az a célja a klónozással, hogy 50 év múlva az ember ne mehessen ki úgy az utcára, hogy ne találkozna saját magával...
2012. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Ozmium42 ***** válasza:
11%

"Tévedsz! Szerveket is tudnának már klónozni. "


Én kérek elnézést! Látott már valaki ilyen szervet?

2012. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Hát látni nem sokan láthattak.

Itt olvashatsz róla:

[link]

továbbá itt

[link]

Ám ha ez Téged nem elégít ki, akceptálom, de javaslom, akkor az általad olvasott és alapvetőnek tekintett könyvben, nevezetesen a Bibliában is így kételkedj!

2012. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az allatoknak is van lelke, az ember nem teremthet es nem donthet halalrol es eletrol, ez nem helyes...
2012. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Ozmium42 ***** válasza:
10%
Tzolko, azt hittem, cikket linkelsz be, nem két honlapot dörgölsz az orrom alá, tudatlan keresztényezés közepette. Azt vártam, olvashatok majd egy májról, amit őssejtből klónoztak, vagy valamilyen egyéb szervről, amit nem emberből műtöttek ki, hanem in vitro, növesztettek egy szervet. Eddig úgy tűnik a várakozásom hiábavaló. Ki lett nyilatkoztatva, hogy "ilyen márpedig van", és legyek boldog. De sajnos nekem már van vallásom, tudományosság alatt pedig egész mást értek.
2012. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
attól tartanak, hogy valaki Jézust fogja klónozni , ő pedig leleplezi a mutatványt - mi lenne akkor? :-)))
2012. okt. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Ozmium42 ***** válasza:
Ahhoz minimum DNS is kellene, Súr.
2012. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

És ha klónozzák mi van?

Akár az antikrisztus is lehet a klón.

2012. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!