Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Erről mi a véleményetek,...

Erről mi a véleményetek, ilyet tényleg engednek és beveszik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 4. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Erre csak annyi a válaszom:


Amerikai Egyesült Államok.


Mégis mit vársz tőlük.Az USA lakosságának élete kb. ennyiből áll:Baseball,hamburger és mi atyánkozás a templomban.Ezek a feltételek olyan környezetet biztosít ahol az agyevő vírus éhen hal.

2012. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem csak mert Amerika.

Ezek a homályos felvételek csak arra jók, hogy eltereljék a Figyelmet a valóságról.

Jézus nem véletlen beszélt arról, hogy figyelem elterelő dolgokat lehet majd látni a természetben.

Különben ezt a felvételt a NatGeo Wild-on egyszer már kivesézték.

Sokan azt vallották, hogy egy krokodil úszik arra éppen.

2012. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
A cikk egyoldalú, tele cinizmussal, iróniával. Kíváncsi lennék a másik oldalra is. Amúgy megmondanátok, hogy a világot mennyiben vitte előrébb az evolúciós hipotézis? Mit is köszönhetünk az evolúciós tanításnak? Mert ellenérvek eszembe jutnak...
2012. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Salx Narval ***** válasza:
Kíváncsi lennél a másik oldalra is, hiszen leírták ez az élő bizonyíték arra, hogy a világ pár ezer éves és úgy teremtették.
2012. aug. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy azért tartják bizonyítéknak, mert tekintettel a több száz szemtanúnak, a létezését egyértemű axiómaként veszik, és mivel létezik, tehàt nem halt ki, ezért bizonyíték a fiatal földre.
2012. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még ha létezik, sem bizonyíték a fiatalabb Földre.

Csakhogy a tavat már rengetegszer átkutatták és lényegében semmit sem találtak.

2012. aug. 5. 10:32
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Majd most.:D Ha bemegy a köztudatba, hogy ez a bizonyíték, szerintem a vizet kimerik a tóból.:D
2012. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Loch Ness-i szörny egy egyszerű helybéli pletyka, ami turisztikai kampányfogássá avanzsáltak.


Én vallásos vagyok s egyben a tudomány híve is, az a véleményem, hogy egy ilyen tankönyv merénylet az értelem ellen. Szomorú, hogy tankönyvnek nevezhetnek egy olyan művet, ami egy rosszabb bulvársajtó komolyságával bír.

2012. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

3.


Te nem Hovind vagy?Szépen megtanultál magyarul,pedig ez egy elég nehéz nyelv!


Kérdezted hogy mit köszönhetünk az evolúciós elméletnek.Nos, erre épül az egész genetika.Aztán a baktériumok és vírusok elleni harcban is nagy szerepet játszik,mikor megvizsgálják egy vírus vagy baktérium faj mutálódását.A rák elleni küzdelemben is fontos szerepet játszik a ráksejtek mutációinak változásainál.Az orvostudomány ennek köszönhetően tart ott ahol ma.Emberek százezreinek az életét sikerült megmenteni.Például az evolúciós elméletnek hála,tudjuk hogy genetikailag igen közel állunk a sertéshez, így sertés szerveket lehet transzplantálni emberi szervek helyére.Vagy például más állatokban tudnak a cukorbetegek számára inzulint termelni.Tehát igen sok gyakorlati prodoktuma van ennek az elméletnek.


Ha már itt tartunk én is fel teszem a kérdést:Mit köszönhetünk a vallásoknak?


Mert én is tudok olyan emberiség elleni bűnöket írni amik a vallásoknak köszönhetők!

2012. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!