Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyit engednek...

Titeket mennyit engednek facebookozni?

Figyelt kérdés
Az van h fuggo vagyok :|. Ha lehetne nem hagynám abba soha a facebookozast. De am. kb csak chatelek , meg nehany kepet felrakok . Ennyi , sajnos a szuleim nem szeretik a facebookot . Utaljak a tukorben pozolos kepeimet .. Regen allandoan facebookoztam .. Naponta 2-3 orat . Az sok ? Most megyek 7.be (12eves vagyok) szerintetek tulzas ? Ti mennyit facebookoztok? :dddd
2012. júl. 31. 02:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kb 10-15 percet,amíg váltok egy-két üzenetet.De ha elutazom,sokat dolgozom,vagy nem várok üzenetet,akkor nem lépek fel egy hétig se,igaz,12 éves sem vagyok.

Miért fotózgatod magad?!Hogy minél többen lájkolják?Ennek mi értelme?(20 év fölötti ismerőseim is csinálják...ha valaki tudja válaszoljon)Fontos pillanatokat,amiket az ember szeretne megörökíteni,érdemes lefotózni,esetleg még posztolni is(habár a legtöbb emebrt nem érdekli),de ezt a pózolgatós hülyeséget hagyd abba.A legdurvább,hogy az emberekben nem is tudatosul,hogy ez mennyire gáz.

Ha meg beszélgetni szeretnél a barátaiddal,akkor invitáld őket találkára.Nyár van,gondolom ráértek.Év közben a csacsogást hagyd óra közti szünetekre,délutánra!


Szerintem anyudék jól teszik,hogy nem engedik.Rossz hatással a személyiségre,és az emberi kapcsolatokra is a fész,és időpocsékolás is.

2012. júl. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs megszabva, én tudom korlátozni magam. 1 évvel ezelőtt még én is nagy függő voltam, de szerencsére hamar megunok mindent így leszoktam, meg már nem is igazán érdekelt. Rájöttem hogy h*lyeség egész nap ott nyomorogni és azt nézni hogy a többiek milyen b*romságokat osztanak meg. Hidd el facebook nélkül sokkal jobb a világ, én örülök neki hogy leszoktam róla. Jó nem azt mondom hogy nem menj föl, én is mindennap felmegyek legalább egyszer egy pár percre, de a 2-3 óra az már túlzás, ráadásul egyáltalán nem egészséges. Ezeket jó ha elolvasod: [link]


[link]


[link]

2012. júl. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki 12 éves és még soha nem volt offline... legalábbis amikor én fent vagyok akkor mindig elérhető, 2 percenként posztolgat... szörnyű! Úgyhogy ehhez képest szerintem nem túlzás, bár ha reálisan nézzük, akkor az. Én keveset, nem nézem az időt közben :D
2012. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

> Regen allandoan facebookoztam .. Naponta 2-3 orat .

> Az sok ?

Igen, sok.


> Ti mennyit facebookoztok? :dddd

Nem használok Facebook-ot.

18F

2012. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy kell "Facebookozni"? Mert érted, amikor én itthon vagyok, nálam szinte állandóan be van kapcsolva a gép, oké, hogy nem ülök itt folyamatosan, de mindig be van kapcsolva. Ha bármit csinálok a gépnél, alap, hogy a Facebook meg van nyitva, de ez nem jelenti azt, hogy ott is vagyok, és ott bármit is csinálok (na ez a rész érdekelne, hogy ott mit lehet csinálni egész álló nap?), csak azért van nyitva, hogy elérjenek, ha valaki akar valamit, meg mondjuk félóránként ránézek, hogy történt-e valami érdekes. Szóval először azt mondd meg, hogy hogyan kell facebookozni.
2012. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fönt. Jobb dolgom is van.
2012. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint a 08:27-es. Mi az a "facebookozás"? Mit lehet ezen nonstop csinálni? Naponta kétszer végigpörgetem, hogy mi volt, esetleg nézegetek képeket, meg chatelek, aztán ennyi. Mondjuk chat miatt simán fent vagyok órákat, de ez régen is így volt, csak akkor msn-en vagy skype-n beszélgettem másokkal.
2012. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Facebookozast ugy ertem h nincs olyan h nem chatelek . Aztan ha unalmas kezd lenni a facebook kiirom : valaki skype , vagy tali? Aztan skypeolok , facebookozok . Amugy telon enis mindig fenn vagyok .:DDDDD mindig elerheto vagyok : ))
2012. júl. 31. 13:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Így viszont a facebook csak egy eszköz. Inkább az a problémás, hogy nem bírsz meglenni anélkül, hogy valakivel ne beszélgess állandóan, de kétlem, hogy ezeknek a beszélgetéseknek az esetek többségében értelme lenne. Soha nem csinálsz semmit, amiben zavarna, hogy állandóan ott kell lenned, reagálni, válaszolni? Nyár van, menj el úszni, futni, bicajozni, vagy mit tudom én, 12 évesen imádtam rajzolni, festeni, játszótéri barátaimmal órákat bóklásztunk a lakótelep mögötti dzsindzsásban, megtanultam pár kaját elkészíteni, dekorálgattam a szobámat, olvastam, meg még egy csomó mindent csináltam. Ilyenkor marhára zavart volna, ha állandóan oda kellett volna ugrálnom a géphez és valakinek felelgetnem kell. Igaz, akkor még álmomban sem gondoltam rá, hogy lesz olyan, hogy saját gép, közös volt az, az egész család használta, na meg az internet is még csak álom volt :D
2012. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szoktam talalkozgatni , meg minden . Csak elfelejtettem a Facebook jelszavam .. kb . megorulok . Csinaltam uj profilt , de most megint bejelolgetni azt a 900 embert . Hosszu dolog :SS:dddd:
2012. júl. 31. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!