Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket mennyit engednek...

Titeket mennyit engednek facebookozni?

Figyelt kérdés
Az van h fuggo vagyok :|. Ha lehetne nem hagynám abba soha a facebookozast. De am. kb csak chatelek , meg nehany kepet felrakok . Ennyi , sajnos a szuleim nem szeretik a facebookot . Utaljak a tukorben pozolos kepeimet .. Regen allandoan facebookoztam .. Naponta 2-3 orat . Az sok ? Most megyek 7.be (12eves vagyok) szerintetek tulzas ? Ti mennyit facebookoztok? :dddd
2012. júl. 31. 02:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz jelszóemlékeztetőt?

Mondjuk most már kezdem érteni, hogy miért problémás nálad a dolog. 12 évesen kötve hiszem, hogy valóban ismernél 900 embert. Fizikailag lehetetlen, hogy ennyi emberrel összeismerkedj ennyi idős korodra.

2012. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hidd el ismerek:)
2012. júl. 31. 17:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 14:03-assal. Hogy lehet neked 900 ismerősöd? 15 vagyok, ez a 3. település ahol lakom és csak 126 ismerősöm van bejelölve facen, ha azokat is beszámítjuk akik nincsenek bejelölve akkor is csak 300-400 embert ismerek.
2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó, hát persze, van 900 ismerősöd, igen, biztos :D Figyelj, 25 éves vagyok, jártam egy általános iskolába, 5 (igen, ÖT) különböző középiskolába, az egyetemen két szakra, közben dolgoztam összesen három munkahelyen, laktam három különböző városban, és kamasz koromban kb. az ország minden nagyobb városába jártam koncertekre, és az itt felsorolt helyekről megismert emberek 90%-a ismerősöm fb-on is, és így vannak kb. 300-an. Szóval tényleg megnézném, hogy 12 éves korodra honnan lehet 900 ismerősöd, hacsak nem az összes eddigi osztályodat más-más iskolában végezted el. Ekkorát nem kell kamuzni :)
2012. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jo , igaz 100 fake van benne :ss:DDDdd ! Alapbol a suliban vannak 600-an akkor abbol facebookon vannak 500-an;) azok mind ismik.. Sulin kivul van kb 100ember bejelolve . Igaz kb 50-et latasra ismerek :$$ A tobbi 200 at nemismerem : ddd
2012. júl. 31. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!