Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Pápa szerint is a papok...

A Pápa szerint is a papok nagy része homoszexuális és pedofil. Miért nem tesz ellene? Isten tud erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

Kedves tabaki!


Megtisztel megjegyzésével, de sajnos amerikán kívül számos más, alapból katolikus országban lett ebből világbotrány (Észak Írország, Ol, Sp etc.) Örülök, hogy egy vállaltan igazi sakállal cserélhetek eszmét erről (Vö: Tabaki), de reméljük a lélekcafatok ezúttal mellőztetnek...


LL

2011. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 tabaki ***** válasza:

Kedves Minapi (04-29 15:13) Hozzászóló!


Nem válaszoltam, de miért "végül is"? Nem ragaszkodom ugyan ahhoz, hogy enyém legyen az utolsó szó, de némi diskurzus még belefér... Fáradt is voltam, meg az internethez sem jutok hozzá minden nap. Meg gondoltam, hátha valaki végig is olvas addig, mielőtt hozzászól...


Ott hagytuk el, hogy rátapintottál: Összeesküvés-elmélet van a háttérben. Ezután én kénytelen voltam padlót fogni a nekem szögezett kérdéstől, jelesül, hogy a cselszövőknek ugyan miféle sötétlelkű csapata fondorkodik a színfalak mögött.


No, melyiket szeressük? Kínálkoznak ugyebár a zsidók, azok mindig kombinálnak... vagy ne, legyenek inkább az oroszok, a KGB nem halt meg! Ha rám bízod a választást, nekem legkedvesebb az Echelon nevű rettenetes izé, amelyről nem tudom ugyan, mi fán terem, de olyan jól hangzik, tanúi vannak, meg ügynökei, kész lottóötös a magamféle mániákusnak.


Azt hiszem, ezzel mindkét oldalról megnyugtatóan rövidre zárhatjuk a témát.


Így legalább nem kell olyasféle gondolatokon boronganom, hogy a szekularizált világban a korlátlan hatalommá emelt piac miféle evolúciót indított el. Hogy ebben a helyzetben tökmindegy, hogy ki van a hatalom csúcsán, mert a piac törvényei lökték odáig az illetőt. Hogy a pénz mozgásának állnak útjában az elhivatott emberek -- kit érdekel, hogy éppen ki a szolgálatos keretlegény, mindig kapni korpára disznót.


Hogy egy a lényeg: Eltüntetni, de legalábbis hiteltelenné tenni mindenkit, aki saját példájával hátráltatja a tökéletes fogyasztók kitenyésztését és a haszon azonnali bezsebelését. Hogy a felekezetek -- sőt vallások -- tagjainak össze kellene inkább fogniuk ahelyett, hogy kárörvendően a maguk igazának beteljesülését látnák a mások lejáratásában.


Ha megállapodunk abban, hogy voltaképpen Moritary professzor emberei vadásznak kizárólag a Pápára és eltévelyedett katolikus papjaira, akkor nem kell párhuzamokat keresnünk az oktatás, az egészségügy és a művészeti élet terén, ahol némiképpen más vádakkal, de igencsak jövedelmezően folyik a bizalom aláásása.


Akkor bízvást remélhetjük, hogy az egyéb felekezetek küszöbén megtorpan a tisztogatási akció, hiszen csak a csúnya cölibátus az oka mindennek, nem például a kultúra, az erkölcsi tartás vagy éppenséggel az egyházak vagyona.


A nőtlenségi kötelezettség jó fogantyú a tekintély sárba rántásához a gyönyör azonnali kiélésére kondícionált fogyasztók körében, akik képtelenségnek tartják, hogy valaki bármilyen cél érdekében önmérsékletet tanúsítson. Persze, miért is élne efféle alantas eszközökkel a piacról élő sajtómunkás, hiszen most tisztáztuk, hogy a Szellemkomandó és zombik ügyködéséről van szó?


Egy másik (a tabaki=Tabaki összefüggést fölfedező) hozzászóló szavaira reagálva: Csak Fantomas nyilvánvaló szerepéről megfeledkezvén gondolhatom azt, hogy katolikus országokban éppenhogy nem meglepő, hanem nyilvánvaló, hogy elsősorban a katolikus egyházat fogják támadni, illetve, hogy ott a mégoly szórványos példákból is többet tudnak begyűjteni.


Mellesleg, én nem emlegettem "egyházellenességet", a magam köreiben nem is tapasztaltam -- egyházak elleni lejárató kampányról beszéltem, jut eszembe, egyáltalán nem korlátoztam hazánkra a jelenséget. Mi szükség volna kampányra egyházellenesség esetén? Egyébiránt tudni vélek egy országról, ahol az emberek édesanyjuk után az orvosukban bíznak meg leginkább, és ahol a doktorok pénzsóvárságáról, lustaságáról, pazarló gazdálkodásáról szóló cikkek özöne körítette az egészségügy értékes ingatlanainak megkaparintását...

2011. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Neked aztán van egy undorító stílusod!
2011. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
megmondtam én h nem lehet szó lejáratásról, ez csupán a REALITÁS !!!!!! ennyi
2011. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 tabaki ***** válasza:
Ennyi.
2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
ennyi, de ez az ennyi nem azt jelenti, hogy akinek pedofil hajlamai vannak, az legálisan kiélheti, ha elmegy papnak .... ezt valahogy meg kéne végre akadályozni, de úgy tűnik képtelenség
2011. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
Kedves Tabaki! Köszönöm kicsit terjengős, és busongó reakcióját (LL az ua. von Loska etc..., na ezért majd leszázalékolnak). Pökök az összeesküvés-elméletekre, elméletice... Bökje már ki ki a túró fenekedik a katolikus klérusra (scientológusok, kisegyházak, "böszmék"? Nem kivánt törlendő). Ez dumalöket amit írt, még zavarosabb vizekre tolja a párbeszédet... Ki mellett beszél, nem igazán érthető? Kérem minimalizálja a verbális redundanciát. Üdv: von Loska
2011. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
isten megbocsájt hisz ezt te tudod
2011. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

Papnövendék vagy Rómában? Éjszakára zárd kulcsra az ajtódat!

Homoszexuális maffia a Katolikus Egyházban

[link]

2012. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Vallási kérdéseket illetően ajánlok mindenkinek egy kis olvasnivalót:


[link]


[link] (elsőre az első három kötetet javaslom)


[link]

2012. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!