Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Pápa szerint is a papok...

A Pápa szerint is a papok nagy része homoszexuális és pedofil. Miért nem tesz ellene? Isten tud erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
Nagyon elmés dolog arra hivatkozni, hogy a túlvilágon úgyis megkapja a magáét, de mi van akkor, ha én nem hiszek a túlvilágban? Én azt szeretném, ha itt, és MOST csuknák le őket, hogy ne terrorizálhassanak több gyereket...
2011. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:

itt és most is megkapják - elégülj már ki, legyen elég

(arról én nem tehetek, hogy te nem hiszel - az a te bajod)

2előtte: teljesen jogos a c igány párhuzam. Ugyanúgy az agyatlan fizetett provók tépik magukat a fórumokon a ezzel a váddal, inkvizíció, meg perverzio - és ugyanúgy egy úszítás van mögötte - és nagy -nagy gyűlölet és ogonoszság

bocsánat, de nézz utána - nem fogok dokumentálni neked

Kevesebb -sokkal - de nagyobb a bűnük. Ez a véleményem, próbáld megérteni.

Valamint azt, hogy ezek a méltatlanok -NEM KRISZTUS HÍVŐK - tehát fölösleges az aláásásra használni.

Krisztus mindenkinek megbocsátott, utolsó rablógyilkosoknak is, csak azoknak nem,akik gyereket bántottak. Ez ugyanis megbocsáthatalan.

Márk:A ki pedig megbotránkoztat egyet ama kicsinyek közül, jobb annak, ha malomkövet kötnek a nyakára, és a tengerbe vetik.

Vagyis a gyerekek- akiké mennyek országa nem bánthatók.

-

2011. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
ja hát tudod hogy van ez .. ők nem bántásnak fogják fel, hiszen "szeretik" a gyereket ...
2011. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
nem - de csak folytasd!!- eléred vele, hogy már tényleg szeretni se merik a felnőttek a gyerekeket, mert az gáz. Hajrá
2011. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
Hogy kapnák már meg a magukét itt és most, ha egyszer eltussolják az ügyet?
2011. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
nem tusolják- azért mert téged nem hívnak meg, még nem az van, amit te itt vádaskodsz hasra. Az ugye nem zavart egy kicsit se, hogy a kérdező is hasraütésre mondta amit mondott?
2011. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:

Terelés, terelés... a pécsi ügyre mit tudsz mondani? Vagy arra, hogy nálunk a két pedofil pap még mindig ugyanúgy prédikálhat az erkölcsről, pedig többen is feljelentették őket gyerekmolesztálásért? És a pápa miért hagyja, hogy ezek rontsák az egyház hírnevét? Azt te sem mondhatod, hogy olyan nagyon elhatárolódott volna ezektől az állatoktól... egyenesen védi őket. De persze te mindent jobban tudsz, mert te a pápának is a közeli barátja vagy ugye, meg különben is keresztények, jó emberek... persze. Mikor veszed már észre, hogy nem a vallásodat támadjuk? Miért véded ezeket az embereket? Nem látod, hogy valami gáz van? Ha a te gyerekedet molesztálnák, mit szólnál hozzá?

Tipikus szemellenzős hozzáállás. Ilyen nem történhet meg, áá, ez úgysem igaz... És akkor arra mit mondjak, hogy azt a katolikus papot, aki a mamámat temette, pár hónappal később női ruhában láttam viszont egy lepukkant szórakozóhelyen??? Vagy ez is csak véletlen? Tényleg nincs semmi kapcsolat a cölibátus és a nemi eltévelyedés között?

2011. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:

azért szögezzük le:

a cölibátus egyértelműen egy nemi eltévelyedés, egy pszichés zavar

2011. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de csináljanak velük valamit, mert amikor az emberek végleg begőzölnek, olyat fog kapni az egyház, amit biztosan nem tesz majd zsebre.
2011. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, én rendszeresen járok templomba, több papot ismerek személyesen, és még többet hallomás alapján. És érdekes módon, én még soha nem hallottam ilyen pedofilos dologról. Ezeket mindig csak a tévé adja le, milyen érdekes...

Természetesen vannak pedofil papok, ezt nem tagadhatja le senki, de néhány ember bűne miatt nem kellene az egész egyházra és az összes papra a pedofil jelzőt rányomni. Ne haragudjatok, de ez a legprimitívebb gondolkodás..

2011. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!