Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten nem létezik. Ki ért...

Isten nem létezik. Ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 15:15
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/766 anonim ***** válasza:
0%
...
márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/766 peti 56 ***** válasza:
0%

545/551 anonim ***** válasza:

100%

Itt a kérdés az, hogy létezik-e isten. Erre tudsz valamilyen (pozitív) érvet mondani?


A hited elfogadom, de az számomra nem elég, ez nem lesz az én hitem./


NOS A ÖRNYEZETEDBEN LEVŐ DOLGOK SEMIT NEM BIZONYÍTANAK ISTEN LÉTEZÉSÉRŐL/MENTHETETLEN VAGY / - az emberek egyszerű dolgaihoz készítőt feltételezel - mert ezt nem tagadod / -DE már a bonyolult redszerekről mint a világegyetem , az élő testek felépítésa , fizikai ,kmiai , törvény szerüségekről feltételezed a véletlen műve lenne ? / Na ezért vagy menthetetlen- Vádolják istent "ha lenne nem ez lenne meg nem azlenne " nos ha véletlen szüleményei vagyunk - véletlen miért nem tudjuk a problémát kezelni ? -

márc. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/766 anonim ***** válasza:
84%

Peti!

Nem kéne ezt erőltetni. Attól még, hogy a bonyolult dolgokat nem érted, nem lesz belőle isten.

Egyébként más érti.

Ezt a szerencsétlen véletlent pedig elfelejthetnéd már. Többször mondtuk, hogy nem CSAK a véletlen alakította a világot.

márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 554/766 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lenne értelme hogy, itt elkezdeném magyarázni azt hogy miért hiszek vagy miért hiszem azt, hogy van isten és hogy mi a bizonyítékom. Nem vagyok olyan nagy hívő emberke aki minden nap bemegy a templomba imádkozni és egész nap istennel foglalkozok. Az, hogy én elmondom az álláspontomat, hogy miért hiszem hogy van isten, nem érnék el vele semmit. Ugyanis te ateista vagy és nem tudom megváltoztatni a véleményed (nem is tenném). Maximum megcáfoljátok azt amit mondok, de nem érnétek el vele semmit mert továbbra is hinni fogok istenben. Természetesen elfogadom, hogy ateisták vagytok a legtöbben, és nem fogom ráeröltetni a hitemet. Viszont örülnék hogy az egész világon nem azon vitatkoznának legtöbben az emberek, hogy ki miben hisz. És lehet most jönni azzal, hogy akkor ne nézd. Én viszont nagyon béke párti vagyok.
márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/766 anonim ***** válasza:
100%

"miért hiszem hogy van isten"

Elmondhatod, csak valószínűleg már sok 100-an elmondták ugyanezt, és már akkor sem volt meggyőző.

márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 556/766 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjuk...
márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/766 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabad megsérteni a hívőket, de már ahogy elnézem ezt a világot nincsen Isten, nem létezik, csak az emberek fejében, vagyis valamelyik ember régen kitalálta a fejében és tovább terjesztette a többi emberek fejébe és tudatába, hogy higyjenek valamiben az emberek, ami nem létezik és ahányan élünk a földön, csak az emberiség okosabbik felé jön csak rá, hogy nem létezik Isten és szellemek sincsenek, hanem az embert világra hozták a szülei aztán felcseperedik az ember, felnőtté válik és megöregszik, mindenki eljut életében egy bizonyos korig, aztán egy napon meghal mindenki és majd a család, a gyerekek és az unokák viszik majd tovább a családot.

Sajnos nem létezik a mennyország ez szomorú hír, de fordítva is jó hír, hogy nem létezik a pokol sem.

Hanem csak a szüleink világra hoznak bennünket gyerekként szórakoztunk, barátokkal foglalkozunk, csajokat keresünk magunknak, családot alapítunk, mi is világra hozunk gyerekeket, utódokat, ahogyan a mi szüleink is a világra hoztak bennünket, aztán felneveljük az utódokat, vagyis a gyerekeinket és aztán megöregszünk majd és egy szép napon mindannyian egyszer elmegyünk. Vagyis meghalunk és a gyerekeink és az unokáink viszik tovább a családi életet majd utánunk.

Röviden ennyi... Nem létezik Isten, hanem valaki régen kitalálta a fejében és tovább lett terjesztve, hogy higyjenek az emberek valamiben, ami nem létezik. És nem létezik a mennyország és a pokol, hanem csak a földön létezik a pokol és a mennyország, a halál után ugyanaz lesz, mint születés előtt.

márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 558/766 anonim ***** válasza:
0%
Ok. Elfogadom az álláspontodat.
márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/766 anonim ***** válasza:
0%
Legyen további szép napod
márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 560/766 anonim ***** válasza:
62%

557


Ez csak a te hited!

Bizonyítsd minden kétséget kizárva az álláspontod szerint, hogy jött létre a semmiből valami! Ezek után hinni fognak neked és nem néznek többé ostobának!

márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!